Verstappen a sociální sítě: Do mého soukromí nikomu nic není

Max Verstappen prozradil, o čem přesně se baví s bývalým šampoionem a potenciálně budoucím tchánem Nelsonem Piquetem - a není to formule 1 ani motoristický sport.

Štítky: Max Verstappen Zveřejněno 15. 01 2024 — GPF1.cz

Max Verstappen je známý jako nekompromisní jezdec Formule 1, který by se možná lépe hodil do doby před sociálními médii. Verstappen se otevřeně vyjádřil o tom, že má pocit, že se F1 ubírá špatným směrem, pokud jde o nové Sprinty, a že se chce prostě objevit na závodním víkendu, odvést co nejlepší práci, kterou on a Red Bull umí, a obvykle odejít s vítězstvím v závodě – podobně jako v letech 2022 a 2023.

Tato Verstappenova nekomplikovaná povaha se projevuje i mimo závodní dráhu, přičemž trojnásobný šampion trvá na tom, že do toho, co dělá mimo závodní dráhu, “nikomu nic není”.

“Do toho, co dělám v soukromí, nikomu nic není,” vysvětlil Verstappen pro Formula1.Nl. “Stejně nesleduji příliš mnoho účtů nebo lidí souvisejících s Formulí 1 na sociálních sítích. Vlastně sleduji jen jiné sporty a sportovce, také proto, abych získal rovnováhu ve svém životě. Nechci vědět všechno o tom, co se děje v paddocku, zejména když jsem doma.”

Verstappenova nechuť k sociálním médiím se vztahuje i na dobu, kdy je na návštěvě Brazílie a tráví čas s kolegou, trojnásobným mistrem světa Nelsonem Piquetem starším, otcem jeho partnerky Kelly.

“Určitě to platí i pro rodinné návštěvy v Brazílii, když se vidím s  Nelsonem Piquetem,” dodal Verstappen ke svému nepoužívání sociálních médií. “O motorsportu se spolu moc nebavíme. O tom už ve svém životě mluvil víc než dost.

V určitém okamžiku už na to nemáte chuť, přestanete o tom mluvit. Chápu to, v životě je toho víc.”