Aktuální velká cena 2024

Štítky: Aktuální událost GP Miami Zveřejněno 25. 02 2024 — GPF1.cz

Harmonogram Velké ceny Miami

Pátek
Trénink 18:30 – 19:30
kvalifikace na Sprint 22:30

Sobota
Sprint 18:00
kvalifikace 22:00 (tipuj výsledky velké ceny do 22:30 a vyhraj)

Neděle
Velké cena Miami 22:00 (tipuj výsledky velké ceny do 22:30 předchozího dne a vyhraj)

Sleduj všechny přenosy na streamu F1 TV pro. Včetně talkshow před a po kvalifikaci a před a po závodě.

Po víkendu analytický a zasvěcený rozbor víkendu v podcastu KOLO na KOLO.

Soutěž: Tipuj výsledky GP Miami

Historie Velké ceny Miami:

Velká cena Miami je relativně nový přírůstek do světa Formule 1, ale už si vybudovala pevné místo v srdcích fanoušků. První závod se konal v roce 2022 na okruhu Miami International Autodrome ve městě Miami Gardens, a od té doby se stal každoročním vrcholem pro milovníky rychlosti. Inspirací pro zahrnutí Miami do kalendáře byla nejen jeho slunečné podnebí a exotická atmosféra, ale také bohatá motoristická kultura a vášeň místních obyvatel pro závody.

Exotické prostředí a zajímavosti:

Okruh Miami International Autodrome nabízí unikátní prostředí pro závodění, protože zahrnuje jak rychlé rovinky, tak technicky náročné zatáčky. To vytváří vzrušující mix pro jezdce i fanoušky. Kromě samotného závodu má Miami také spoustu zajímavých atrakcí pro návštěvníky, včetně písečných pláží, bohaté gastronomické scény a živé nočního života. Město tak nabízí nejen vzrušující závodní akci, ale i nepřeberné možnosti pro odpočinek a zábavu mimo okruh.

Budoucnost Velké ceny Miami:

Velká cena Miami rychle získává popularitu jak mezi fanoušky, tak mezi týmy a jezdci Formule 1. S každým rokem se očekává, že závod bude ještě větší a lepší, s novými inovacemi a zlepšeními. Organizátoři také neustále pracují na zajištění co nejlepší závodní zkušenosti pro všechny účastníky a diváky. Velká cena Miami se tak stala pevným bodem v kalendáři Formule 1 a slibuje, že bude nadále poskytovat vzrušení a dobrodružství pro všechny, kteří se rádi nechají unášet rychlostí a adrenalinem závodů.

ČTI ONLINE MAGAZÍN KOLO NA KOLO