Věděl jsem, že ten den přijde, takže je to v pořádku, je smířen Verstappen

Max Verstappen je smířen s tím, že úspěšná šňůra Red Bullu byla přetržena.

Štítky: Christian Horner Max Verstappen Zveřejněno 19. 09 2023 — GPF1.cz

Max Verstappen a Red Bull tentokrát nestačili na okruhu v Singapuru a byli poraženi. Je to poprvé, kdy letos nevyhrál vůz týmu Red Bull.

“Myslím, že jsme udělali to nejlepší, co jsme mohli,” řekl o závodě v Singapuru Verstappen. “Měli jsme dobré tempo a jen jsme měli smůlu na načasování safety caru, nebýt toho, opravdu si myslím, že bychom byli na dobrém místě pro boj na čele.

Při zvolené strategii bylo opravdu důležité neudělat žádnou chybu. Nakonec se mi podařilo trochu se pobavit a dohnat ztrátu na střední sadě pneu. Prozatím je cílem vyhrát tento víkend v Japonsku. K vítězství v každém závodě sezony musí být vše perfektní, věděl jsem, že tento den přijde a je to naprosto v pořádku.

Herci Martin Stránský a David Novotný jsou exkluzivními hosty plzeňského představení KOLO na KOLO 19. října v CineStaru. VSTUPENKY tady.

Všichni vidí, jak dokážeme být dominantní, a neuvědomují si, jak je to ve skutečnosti těžké, musíme spoustu věcí napravit.”

Šéf týmu Christian Horner obdobně dodal:

“Věděli jsme, že tato jízda jednou skončí, a přemýšlíme o dobře odvedené práci týmu. Patnáct vítězství v řadě je neuvěřitelný výkon. Deset vítězství pro Maxe je něco, co je stejně pozoruhodné. Do Japonska si neseme velkou sílu a těšíme se, až opět vyrazíme a budeme závodit.”