Russell do Mercedesu? Nikam ho nepustíme, vzkazuje Williams

Přestože George Russell je ve Williamsu jen díky dobré vůli Mercedesu, kterému patří a který ho britské stáji zapůjčil, ta varuje, že pilota ani v případě potřeby jen tak ze svých služeb nepropustí.

4 Štítky: George Russell Mercedes Williams Zveřejněno 31. 07 2019 — Lukáš Štěrovský

Reakce Claire Williamsové přišla po zveřejnění rozhovoru s šéfem Mercedesu Totem Wolffem, který se zamyslel nad jezdeckou sestavou pro příští rok. Wolff v Německu přiznal, že v případě konce Valtteriho Bottase na jeho místo dosadí buď Estebana Ocona, nebo George Russella.

„S oběma jsme velmi spokojení, co se týče jejich vývoje. Cílem je, aby byli připraveni na sedačku Mercedesu,“ uvedl Wolff.

To se ale nelíbí šéfce Williamsu, která si 21letého talentovaného závodníka nechce nechat utéct mezi prsty – přestože jej Mercedes pouze zapůjčil. „Řekla jsem Totovi i Georgeovi, že smlouva je na tři roky, máme s ním jasné plány a nikam nepůjde,“ sdělila Claire Williamsová.

Diskuse k článku

4 komentáře: “Russell do Mercedesu? Nikam ho nepustíme, vzkazuje Williams”

 1. Pet napsal:

  Ocon do Mercedesu a Bottas místo Hulka do Renaultu, ten místo Grossjeana.
  A Russell je asi jediný pilot v historii, který je nešťastný z toho, že má sedačku i na příští sezónu jistou 🙂

 2. icekiller napsal:

  No problém je, že BOT nemá prachy, Ocon taky nemá prachy,ale mohla by být nějaká sleva na PJ, ale uklidit ho do williamsu na rok ať se vyjezdí, nezní až tak špatně, aspoň si to russelem mohou rozdat o sedačku u Merglu ve stejném autě

 3. jenDalsiTeepack napsal:

  Mercedes Ocona nevezme, to bylo jen takové prohlášení pro novináře.

 4. jyrki napsal:

  kde je problem? Vrati vam Bottase, vyzralejsiho, zkusenejsiho a lepsiho nez kdy driv. Bottas je blizko Hamiltonovi, uprimne, pro soucasny Williams je to jezdec az moc dobry.
  Taky muze byt volny Hulkenberg. Pripadne muze Mercedes chtit uklidit Ocona.

Napsat komentář