Hamilton nedovolí Netflixu zveřejnit zákulisní záběry z Německa

Pilot Mercedesu nechce, aby se záběry natočené během uplynulého víkendu objevily ve druhé sezoně zákulisního seriálu Drive to Survive.

2 Štítky: Lewis Hamilton Zveřejněno 31. 07 2019 — Lukáš Štěrovský

Netflix v chystané druhé sezoně seriálu Drive to Survive dostal oproti loňsku povolení filmovat i v zákulisí týmů Ferrari a Mercedes. Jenže u Stříbrných šípů se jednalo pouze o jeden závod, jak přiznal jejich šéf Toto Wolff, a to právě GP Německa, kde stáj slavila 125 let v motorsportu.

Avšak tristním výsledkem: Valtteri Bottas po chybě nedojel, Lewis Hamilton skončil po sérii hrubek až devátý, když celý víkend bojoval s nemocí. A právě nemoc uvedl Hamilton jako důvod, proč štábu Netflixu nedovolí zveřejnit materiál, na kterém je v záběrech!

„V seriálu mě moc neuvidíte, protože mi celou dobu bylo špatně. Nedovolím Netflixu, aby takové záběry zveřejnili, i když jejich tým byl jinak skvělý, nijak mě nerušili,“ přiznal pětinásobný šampion. Mnoho fanoušků si ale určitě položí otázku, zda je za Britovým rozhodnutím skutečně jeho zdravotní stav, nebo slabý výsledek…

Diskuse k článku

2 komentáře: “Hamilton nedovolí Netflixu zveřejnit zákulisní záběry z Německa”

  1. Pet napsal:

    a proto i když bude držet všechny rekordy, nikdy nebude legendou jako Senna, Prost, nebo Lauda. Je to jenom hodně rychlej slaboch

  2. krakra napsal:

    Ten Lewis Hamilton je blbec, ukazovat se s celebritama, machrovat s novejma drahejma hračkama to mu jde.
    Ale jakmile se mu něco nepovede tak mu to vadí.

Napsat komentář