Podle Verstappena je Brad Pitt super herec, ale na jeho film se netěší

Trojnásobný mistr světa Max Verstappen vysvětlil, proč se nehodlá dívat na nový film F1 s hollywoodskou hvězdou Bradem Pittem.

Štítky: Brad Pitt Max Verstappen Zveřejněno 20. 12 2023 — GPF1.cz

Film F1, který ovlivnil Lewis Hamilton, se soustředí na Pittovu postavu – dříve penzionovaného jezdce F1, který se vrací z důchodu, aby byl mentorem svému týmovému kolegovi. Pro zvýšení realističnosti a vtažení do děje probíhalo natáčení během skutečných závodních víkendů F1, počínaje Velkou cenou Velké Británie 2023.

Mercedes jim pomohl dodat upravený vůz F2, který se ve filmu objeví. Zdá se však, že ne všichni jsou ochotni se na něj dívat, až vyjde. Verstappen se k tomu vyjádřil pro Formule1.nl:

SHÁNÍŠ ORIGINÁLNÍ VÁNOČNÍ DÁREK?
PŘEDPREMIÉRA FILMU FERRARI s TALKSHOW –
VSTUPENKY ZDE

“Ano, je jich tolik [filmů, které mám rád]. Ocean’s Eleven, Ocean’s Twelve a tak dále, tyhle role mi přirostly k srdci. Každopádně mám rád filmy a Brad Pitt je samozřejmě super herec.

Před Velkou cenou USA v Austinu jsem viděl několik ukázek z nového filmu. Promítali je během setkání jezdců s vysvětlením, jak to všechno natočili. Hezky se na to kouká, ale moc mě to nezajímá. Nepotřebuji vidět film o svém vlastním sportu.

Tenhle film je samozřejmě vymyšlený příběh a všechno je vždycky přehnaně zdramatizované, to se musí líbit. Já osobně s tím tolik nesouhlasím.”