Norris dal vale sociálním sítím: Nestojí za nic!

Mladý pilot McLarenu přiznal, že na správu sociálních využívá externího zaměstnance. Sám Norris už Facebook, Instagram, Twitter a další vůbec nesleduje, protože podle něj za nic nestojí. Radši se soustředí na vlastní práci a výkony na dráze.

Štítky: Lando Norris McLaren Zveřejněno 28. 05 2021 — Lukáš Štěrovský

Brit do F1 vstoupil jako velký smíšek, což dával najevo i prostřednictvím sociálních sítí. Dokonce tak moc, že si za to od některých lidí vysloužil kritiku – prý do své práce nedával maximum a jen se bavil.

Na to konto Norris avizoval, že se bude snažit působit odlišným, vážnějším dojmem. Vše zašlo tak daleko, že sociální sítě nakonec poslal k vodě úplně. „Pořád si užívám to, co dělám, rád se s týmem zasměju a trávím s ním čas.

Ale také se mnohem více soustředím na práci jako takovou. Jsem pořád stejný, jen víc ukazuju svoji odlišnou stránku, pracuji tvrdě a hodně se snažím, abych zajížděl takové výsledky, jaké letos zajíždím.

Lando Norris přiznal boj s úzkostí. Vyzval, aby se o tom lidé nebáli hovořit

Proto jsem se vykašlal na sociální sítě. Pořád na nich jsem, ale už je nesleduji. Můj profil je aktivní, ale mám takového mimoně, který pro mě pracuje, píše na ně a předstírá, že jsem já. Já jsem ale mimo, sociální sítě nestojí za nic,“ nebere si Norris servítky.

Nutno říci, že tento přístup nese ovoce, před závodem v Monaku bylo oznámeno, že Brit u McLarenu získal novou dlouholetou smlouvu. „Zatím je to skvělá cesta, která započala před čtyřmi lety, kdy byl McLaren skoro na dně.

Vidět tým dnes v takové pozici, to, jak se všichni usmívají, jsou mnohem motivovanější a šťastnější, odhodlanější… chci pokračovat a doufám, že spolu dosáhneme na vrchol,“ přeje si.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lando Norris (@landonorris)