Natáčení “formulového Top Gunu” jede dál. Hamilton doufá v brzké vyřešení sporů

Lewis Hamilton jako jeden z producentů chystaného filmu o formuli 1 s Bradem Pittem nabídl nejnovější komentář ohledně aktuální situace.

Štítky: Brad Pitt Lewis Hamilton Zveřejněno 27. 07 2023 — GPF1.cz

Natáčení “formulového Top Gunu” bylo ovlivněno stávkou herecké asociace, jejímž je Brad Pitt členem. Realizace filmu ale nadále pokračuje.

“Myslím, že je to zatím úžasné. Myslím, že se všichni cítili neuvěřitelně vítáni a ve filmovém štábu, mezi herci a režiséry panuje skvělá atmosféra, všichni cítí velkou lásku a zapojení, což je podle mě skvělé,” řekl Lewis Hamilton před víkendem ve Spa.

“Myslím, že to bylo dobře přijato. A je tu prostě tolik lidí, kteří tvrdě pracovali na tom, aby to bylo možné, s velkou pomocí například Stefana [Domenicaliho, šéfa F1]. To se v našem sportu ještě nikdy nestalo. Je to obrovské. Takže klobouk dolů před tímto sportem a před těmi, kteří běží, kteří ukazují, že jsme progresivní, že se posouváme vpřed novým způsobem.

A naštěstí pro nás jsme stále schopni natáčet s kaskadéry, ale nemyslím si, že by to někomu pomohlo, ale stojím za herci. Vím, za co bojují, a doufám, že brzy dojdou k řešení.”