Speciální “svítící” zabarvení Alfy Romeo pro Belgii na plakátu Automobilist

Tým Alfa Romeo pojede ve Velké ceně Belgie ve speciálním zabarvení. K této příležitosti je vydán i plakát.

Štítky: Alfa Romeo Automobilist Guanyu Zhou Zveřejněno 27. 07 2023 — GPF1.cz

Kick.com, platforma pro živé přenosy s více než 14 miliony registrovaných uživatelů, zahájila na začátku roku 2023 nové partnerství se Sauber Motorsport a na okruhu Spa-Francorchamps se její jasně zelená loga postarají o osvěžení vzhledu.

Plakát právě v unikátním motivu vozu Alfa Romeo si můžeš objednat už teď na stránkách Automobilist. Plakát vznikl tradičně v exkluzivní spolupráci přímo s týmem Alfa Romeo.

Tým Alfa Romeo F1 KICK odhalil speciální zabarvení pro Velkou cenu Belgie 2023 na okruhu Spa-Francorchamps. Linie vozu C43, která podtrhuje partnerství se stále rostoucí streamovací platformou, byla doplněna o neonově zelené akcenty využívající komunitní prvky KICK.

Automobilist k vydání plakátu říká:

“Ve spolupráci s týmem Alfa Romeo F1 Team KICK, který předvádí fascinující zabarvení”, uvádíme na trh umělecké dílo ze sběratelské edice limitované na 100 kusů. Je tu však jeden zvrat. Umělecké dílo bylo dokončeno barvou svítící ve tmě. Díky zvýraznění všech složitých neonově zelených detailů a nakonec i odhalení loga KICK v pozadí je plakát nepřehlédnutelný pro všechny sběratele!”