Leclerc o Hamiltonově příchodu netušil. Je “šokován a zklamán”

Reakce Charlese Leclerca na to, že Lewis Hamilton bude v roce 2025 jeho týmovým kolegou ve Ferrari, mluví za vše.

Štítky: Charles Leclerc Lewis Hamilton Zveřejněno 8. 02 2024 — GPF1.cz

Minulý týden se Hamiltonova budoucnost u Mercedesu ocitla v chaosu poté, co se objevily zprávy, že by v roce 2025 mohl přestoupit k Ferrari. Ve čtvrtek večer bylo potvrzeno, že Hamilton skutečně opustí Mercedes po sezoně 2024.

V roce 2025 bude sedminásobný mistr světa Hamilton partnerem Leclerca v týmu Ferrari. Podle italského deníku Corriere dello Sport však Leclerc nebyl touto zprávou nadšen.


Nové číslo magazínu KOLO na KOLO přináší silná témata:

  • Nejnovější informace o podvodech Benettonu a Michaela Schumachera v sezoně 1994
  • Opravdové zákulisí vztahu Hamilton – Wolff
  • Enzo Ferrari a jeho ženy
  • Aerodynamické vychytávky
  • Odstrašující případy nových týmů v F1

PŘEDPLATNÉ TADY

PŘEDPLATNÉ TADY


Zpráva tvrdí, že Monacký jezdec a jeho tým nebyli po vyslechnutí této zprávy nadšeni. Informuje, že Leclerc zůstal rozhodnutím týmu “šokován a zklamán” a že “netušil, co se stane”.

Když Leclerc hovořil o možnosti mít Hamiltona za týmového kolegu v loňské sezóně, řekl:

“Ahoj, Lewisi! Myslím tím rychlého týmového kolegu, jako každý. Jsme ve Formuli 1 a rádi bojujeme s těmi nejlepšími. Ale to neznamená, že můj týmový kolega není rychlý. Carlos je extrémně rychlý jezdec. Ale ano, když to vezmu v úvahu, chci říct, že já nejsem ten, kdo rozhoduje. Takže ano, uvidíme.”

Šestadvacetiletý mladík pokračoval: “Když řeknu ‘ano’, umím si představit, že to bude na titulce všech novin.

Ale chci říct, že Lewis je tak neuvěřitelný jezdec, dosáhl toho v tomto sportu tolik. Takže si myslím, že každý na startovním roštu bude rád, když bude mít Lewise za týmového kolegu, protože se od něj každý hodně naučí. Ale ano, znovu opakuji, jsem šťastný tam, kde jsem. A s Carlosem je to také skvělý vztah.”