Hamilton: Pokud Red Bull nevyhraje o 30 sekund, něco se opravdu děje

Lewis Hamilton očekává, že Red Bull obnoví svou dominanci na Velké ceně Japonska, a naznačuje, že by bylo něco špatně, kdyby závod Formule 1 v Suzuce nevyhrál.

Štítky: Lewis Hamilton Red Bull Zveřejněno 21. 09 2023 — GPF1.cz

Red Bull se minulý víkend v Singapuru potýkal se záhadným nedostatkem výkonu, což vedlo k tomu, že oba jezdci vypadli z druhé fáze kvalifikace, protože Max Verstappen ani Sergio Perez nedokázali vylepšit svá poslední kola v Q2. Perez prohlásil, že Suzuka “by měla být jedním z nejlepších okruhů” pro vůz RB19, který je mimořádně silným vozem v zatáčkách vyžadujících vysokou rychlost, přítlak a rychlé změny směru.

Hamilton k Perezovým poznámkám přidal chválu na současný vůz Red Bullu a naznačil, že by měl být v závodní úpravě “o 30 sekund” před zbytkem pole.

Herci Martin Stránský a David Novotný jsou exkluzivními hosty plzeňského představení KOLO na KOLO 19. října v CineStaru. VSTUPENKY tady.

“Řekl bych, že pokud nemají 30sekundový náskok jako v minulosti, tak se něco opravdu děje,” řekl Hamilton. “Jak řekl Checo, v minulém závodě to byl samozřejmě těžký víkend, ale tady by to auto mělo být fenomenální. Fenomenální bylo po celý rok. Zvládli téměř každý okruh.

Bude skvělé sledovat to auto obecně. Normálně sem přijedete a je krásné sledovat kola, která odjedou. Celý tým a jezdci odvádějí úžasnou práci s technikou, kterou mají.

Bude zajímavé sledovat, jak bude víkend probíhat. Doufám, že se jim přiblížíme, a doufám, že nebudou tak rychlí, jako je třicetisekundová mezera.”