Fanoušci se nemusí obávat konce Vettelovy kariéry

Tvrdí to jeho blízký přítel a mnohaletý návrhář helem Peter Burger.

Štítky: Sebastian Vettel Zveřejněno 27. 06 2019 — Lukáš Štěrovský

Přestože sám pilot Ferrari tyto zvěsti už vyvrátil, stále se hovoří o tom, kdy jednatřicetiletý Němec ukončí kariéru. Po incidentu v Kanadě nenechal na současné formuli 1 nit suchou a zdá se, že Vettela teď zajímá hlavně rodina.

Koneckonců, mezi velkými cenami Kanady a Francie se oženil se svou dlouholetou přítelkyní a módní návrhářkou Hannou Praterovou (32), s níž má dvě dcery, Matildu (3) a Emily (5). Podle Burgera to ale nic nevypovídá o Vettelově vztahu k F1. „S Hannou spolu žijí už dlouho, teď jen nastala správná chvíle.

Má smlouvu (do konce roku 2020, pozn. red.), kterou rozhodně dodrží. Vždycky to tak bylo, nikdy se nevzdal. A jak sám říká, u Ferrari má pořád nedokončený úkol.“

A co Burger říká na nedávné Vettelovy komentáře o tom, že tohle není formule 1, kterou si jako malý zamiloval. Neindikují ani ony možný odchod do závodnického důchodu?

„Nebojím se o něj, protože takového Seba znám. V autě je vystaven obrovskému emočnímu napětí. A pokud se s ním nejedná férově, jako tomu bylo v Montréalu, pak vybuchne; to jsme taky viděli.

Bát byste se o něj a jeho kariéru měli začít v případě, že by začal pronášet věty jako ‚vydělávám deset milionů euro, takže nic neřeším‘,“ má jasno designér.

Diskuse k článku

Napsat komentář