Schumachera výsledky v F2 netrápí. Žádný učený z nebe nespadl, říká

Loňský šampion evropské formule 3 Mick Schumacher (20) zatím ve formuli 2 výsledkově strádá. Celkově je až na 14. místě, nejlépe dojel čtvrtý v Rakousku – byť po startu ze chvostu pole. Přesto mladý Němec nevzdává vyhlídky na sedačku v královně motorsportu.

1 Štítky: Mick Schumacher Zveřejněno 25. 07 2019 — Pavel Turek

„Nikdo učený z nebe nespadl,“ komentuje syn sedminásobného šampiona Michaela Schumachera svoje slabší výsledky v premiérové sezoně F2. „Samozřejmě, že to nebylo snadné a měli jsme i nějakou smůlu, ale nejvíc se poučíte z těžkých chvil.“

Přesto Němec vidí ve svých výkonech vzestupnou tendenci. „Myslím, že jsme na dobré cestě. Ukázali jsme, že máme rychlost a potenciál být na čele. Každý si někdy musí projít těžším obdobím. Jdu krok za krokem.

Cítím se stále jistěji v tomto prostředí a snad brzy nastane správný čas na posun do F1. Je obtížné předpovědět, kdy se to stane. Musíte mít štěstí na volnou sedačku, takže budu pokračovat a držet si palce,“ má jasno Mick Schumacher.

Diskuse k článku

Jeden komentář: “Schumachera výsledky v F2 netrápí. Žádný učený z nebe nespadl, říká”

  1. Jirka_1 napsal:

    No, Micku, za svým tátou jsi hodně daleko a myslím si, že pokud nebudeš mít v F2 excelentní výsledky, do vozu F1 si sedneš jen v případě prohánění minulých formulí na předváděčkách…

Napsat komentář