Ricciardo: Jsem neuvěřitelně frustrovaný

U Renaultu pokračuje krize.

Štítky: Daniel Ricciardo Renault Zveřejněno 15. 05 2019 — Jiří Košta

Tým Renault byl v Barceloně prakticky neviditelný. I když se úvod závodu nevyvíjel špatně, nakonec tým z Enstone obsadil pouze 12 a 13 místo.

„Popravdě jsem z toho velmi frustrovaný. Viděl jsem Carlose na osmé pozici a to jsme za ním byli blízko. Poté jsme přezuli a on nás hned ve výjezdovém kole překonal,“ říká pilot týmu Ricciardo.

„Podívejte se, kde dokončil a jaké měl tempo. Myslím si, že jsme skončili daleko za očekáváním toho, na co máme. Jsou to takové drobnosti, protože střed pole je velmi vyrovnaný. Je jasné, že malá chyba vás může stát třeba i čtyři body.“

Ke konci závodu bylo patrné, že Renault jen krouží ve vláčku, ale tempo na předjetí nemá. Před sezonou chtěl tým útočit na pódia, ale momentálně ani nemá ani na body.

„Kromě toho mám pocit, že jsme ztratili i při restartu tím, že jsme zastavili v boxech. Byl jsem za Nicem a to měl použité pneumatiky. Normálně bychom se mohli pokusit za útočit na kluky před námi, ale to nešlo. Řekli nám, že spolu můžeme bojovat, ale popravdě jsem neviděl rozdíl mezi jeho a mými pneumatikami.“

Diskuse k článku

Napsat komentář