Golfový turnaj s piloty F1 živě na Netflixu – tady jsou detaily

Společný turnaj golfových hvězd a pilotů F1 bude odvysílán živě na Netflixu. Přinášíme nejdůležitější informace.

Štítky: Alex Albon Carlos Sainz Lando Norris Pierre Gasly Zveřejněno 13. 11 2023 — GPF1.cz

Na scéně se odehrává první ročník Netflix Cupu, kde se hvězdy ze světa F1 a golfu setkávají při speciální soutěži před Velkou cenou Las Vegas. Hvězdy seriálů ‘Drive to Survive’ a ‘Full Swing’, které realizuje společnost Netflix – a které se uskuteční v úterý 14. listopadu v golfovém klubu Wynn v Las Vegas -, se sejdou, aby se utkaly.

Vzhledem k tomu, že tyto dva sportovní seriály patří mezi nejoblíbenější pořady Netflixu, bude to pro fanoušky jistě velmi zábavná událost – a to i s několika zajímavými dvojicemi. Zde je vše, co potřebujete o soutěži vědět…

ZÁKLADNÍ FAKTA:

🏁 První Netflix Cup: Hvězdy F1 a golfu se setkají před Velkou cenou v Las Vegas.
🌟 Hostuje Netflix na Wynn Golf Club, Las Vegas, 14. listopadu.
🏌️‍♂️ Závodí týmy z pořadů Drive to Survive a Full Swing.
🤝 Potvrzené páry: Norris a Fowler, Sainz a Thomas, Albon a Homa, Gasly a Morikawa.
⛳️ Formát: Každý tým hraje osm jamek, s překvapivými výzvami a play-off.
📺 Jak sledovat: Vysílání na Netflixu 14. listopadu od 18:00.
🤩 Další známé tváře: Bert Kreischer, Joel Dahmen, Kay Adams a Marshawn Lynch moderují show.
🏁 Zábavný začátek týdne plného akce s návratem F1 do Las Vegas.

Když se dva sporty potkají, je to vždycky zábava a v tomto případě tomu nebude jinak. Ze strany F1 se objeví Lando Norris, Carlos Sainz, Alex Albon a Pierre Gasly, aby předvedli své nejlepší golfové dovednosti. Norris bude partnerem Rickieho Fowlera, zatímco Sainz spojí síly s dvojnásobným šampionem majorů Justinem Thomasem. Gasly bude ve dvojici s dalším dvojnásobným vítězem majoru Collinem Morikawou, zatímco Albon bude hrát po boku Maxe Homa.

FORMÁT

Každý ze čtyř týmů v Netflix Cupu odehraje osm jamek – s několika překvapivými výzvami na cestě. Po skončení zápasu se nejlepší tým z každé čtveřice utká v play-off na jamce, aby byl vyhlášen vítěz.

Každý zápas bude probíhat formou scramble, kdy každý hráč odpálí na každé jamce. Jakmile si vyberou jeden ze svých driverů, budou oba hráči z tohoto místa odpalovat a opakovat, dokud nedohrají každou jamku. Vítězem jamky se stane tým s nejnižším skóre.

Norris a Fowler se v zápase 1 utkají se Sainzem a Thomasem, zatímco Albon a Homa se v zápase 2 utkají s Gaslym a Morikawou.

Jak se dalo očekávat u takovéto zábavné akce, do přímého přenosu Netflix Cupu se zapojila spousta dalších známých tváří. Komik Bert Kreischer, hráč PGA Tour Joel Dahmen, sportovní moderátor Kay Adams a legendární běžec NFL Marshawn Lynch budou moderovat živé vysílání během souboje týmů. Jednoduše řečeno, slibuje to zábavný začátek týdne, který by měl přinést vzrušující akci od začátku až do konce, protože F1 se v Las Vegas vrací s velkým očekáváním.