F1 Esports spouští kvalifikace pro sezonu 2021

Kvalifikace. Je to jen polovina práce - ale je to nejlepší způsob, jak zajistit úspěch. Kvalifikace pro sérii 2021 F1 Esports je nyní otevřená! Přestože se ještě neodstartovala letošní sezona virtuálního šampionátu, kde jsou jezdci vybraní, tak ostatní nemusí dlouho zoufat.

Štítky: F1 Esports Zveřejněno 2. 10 2020 — Jiří Košta

Jedno z kvalifikačních kol začíná už tento týden. Každý virtuální závodník postupně získává body, které se mu sčítají. Později se vyberou ti nejrychlejší, kteří postoupí do Pro Draftu. V Pro Draftu si poté každý oficiální tým formule 1 vybere svého jezdce. Všechny stáje si musí vybrat minimálně jednoho závodníka.

F1 Esports se vrací, závodníci se poperou o finanční odměny v hodnotě téměř 17 milionů korun

V první výzvě každý závodník převezme roli Valtteriho Bottase a úkolem není nic jiného než změnit historii. Na Velké ceně Itálie se pohybuje Bottas třetím místě a zbývá šest kol. Úkolem každého hráče je porazit týmového kolegu Lewise Hamiltona. Brit má starší pneumatiky, zatímco Bottas nové. Poražení šampióna bude stačit k úspěšnému zvládnutí scénáře, ale pro skutečnou šanci na kvalifikaci budou účastníci muset tyto body maximalizovat a bojovat s Charlesem Leclercem o první místo.

Čínské retro elektro? To je nový koncept Great Wall Ora