Esteban Ocon vyjednává s Williamsem

Esteban Ocon přiznal, že Williams je jeho poslední šancí.

1 Štítky: Esteban Ocon Williams Zveřejněno 26. 09 2018 — GPF1.cz

Esteban Ocon bude muset na konci sezony opustit Force Indii, kam míří Lance Stroll. Ocona postupně odmítli McLaren, Renault, Toro Rosso, hlavně kvůli jeho vztahům s Mercedesem.

„je divné, jak se to všechno vyvinulo, měl jsem šance se dvěma velkými týmy, o tom sní každý jezdec“ řekl Ocon. „Ale nějaké řešení najdeme.

I když budeme muset vynechat příští sezonu, jsem si jist, že se vrátím v roce 2020.“

Ocona překvapil podpis smlouvy mezi Danielem Ricciardem a Renaultem. Renault mi vysvětlil, že je to kvůli mému členství v programu Mercedesu. Ale já se Cyrilem Abiteboulem nesouhlasím. Ano, jsem členem programu Mercedesu, ale to by bylo úplně irelevantní, kdybych seděl v Renaultu. Jako sportovec jsem trochu naštvaný, že záleží na jiných věcech než na vašich výsledcích.“

Williams odebírá motory Mercedesu.

„Jestli mohu do Williamsu, to nevím,“ řekl Ocon. „Vyjednáváme, doufám, že to dopadne.“

Diskuse k článku

Jeden komentář: “Esteban Ocon vyjednává s Williamsem”

  1. huhukoktejl napsal:

    Tak Ricciardo je urcite provereny a kvalitni pilot, v soucasnosti lepsi jak Ocon. Navic taky pro Renault mnohem vice komercne vyuzitelny. V soucasne F1 je proste Ricci pojem, zatimco Ocon je jen v kategorii “nadejny”. Volba Renaultu byla logicka a myslim si, ze i kdyby Ocon nebyl soucasti programu, Ricciardo je pro Renault mnohem lepsi varianta.

Napsat komentář