Vyhlašujeme eSports turnaj pro málo zkušené, s živým přenosem – vstupenky jen do 16. října

Chceš si vyzkoušet, jaké to je být závodníkem eSports šampionátu? Tuhle možnost ti nabízíme: jestli jsi to ještě nikdy nedržel v ruce, nevadí. Tenhle turnaj je zacílený právě na lidi, kteří mají malé nebo žádné zkušenosti s virtuálním závoděním, ale chtějí si to vyzkoušet a přijít na to, jaké to je! Závody turnaje navíc budou odvysílány živě na internetu. Nákupem vstupenky v ceně 990,- Kč, která bude zaslána formou dárkového poukazu, což z ní dělá vhodný vánoční dárek, podpoříš projekt "S formulí 1 za lidmi".

Štítky: eSports Zveřejněno 26. 09 2018 — GPF1.cz

Turnaj se koná ve špičkové a zavedené herně v Praze, a to konkrétně v sobotu 9. února 2019. Lehké občerstvení bude zajištěno. Ale pozor: vstupenky na něj lze koupit jen do 16. října tohoto roku!! Vstupenku lze pořídit jen a pouze nákupem ‚Odměny‘ projektu „S formulí 1 za lidmi“ na Startovači.

Turnaj je vypsán pro 40 lidí. Všichni dostanou příležitost na seznámení se s technikou a nezbytný trénink. Účastníci turnaje se budou točit ve skupinkách po 10 lidech. Následovat bude kvalifikace, která rozdělí piloty do čtyř skupin.

Všichni závodníci pak absolvují závod, který bude odvysílán živě na internetu: Finále D, Finále, C, Finále B a Finále A.

Neboj se přihlásit, pokud si to chceš jen zkusit. Právě pro tihle lidi je eSports turnaj 9. února určen. Nemusíš se tedy bát, když ti to takříkajíc „nepůjde“. Podívej se na to, jak takový závod bude ve streamovaném přenosu vypadat. Po turnaji ti pošleme záznam tvého závodu!

KUPUJ VSTUPENKY ZDE – JEN DO 16. října!

Kalendář letošního mistrovství F1 eSports s českými závodníky – živě na Facebooku

 

Diskuse k článku

Napsat komentář