Český návod k nové hře Fantasy Game

Vedení formule 1 přineslo fanouškům další novinku: obdobu hry F1 manažera, která nese název Fantasy Game. Hrát už lze nyní od GP Ázerbájdžánu. Vyberete si tým pěti závodníků a jednoho výrobce. Jednomu ze závodníků udělte 'turbo boost' pro zisk dvojnásobného počtu bodů. Sílu svých odhadů tak můžete poměřit s ostatními hráči po celém světě. Hraje se o ceny: vstupenky do VIP Paddock klubu, vstupenky na velkou cenu s přístupem do paddocku nebo roční předplatné chystané F1 TV.

1 Štítky: FOM GPF1 League Zveřejněno 19. 04 2018 — Tomáš Richtr

Hra je dostupná na adrese fantasy.formula1.com.

Hrajte s námi novou Fantasy GPF1 League – kód af38c1

Pokud jste na webu F1.com již registrovaní, stačí se přihlásit pod svým stávajícím uživatelským jménem a heslem. Po přihlášení přijde nabídka automaticky. Vyberte si pět pilotů a jednoho konstruktéra. Máte na vše rozpočet 100 milionů dolarů. Budete získávat body podle výsledků skutečných pilotů v kvalifikacích a závodech reálných velkých cen. Zvolený ‚turbo pilot‘ bude získávat dvojnásobek bodů. Uzávěrku tipů je vždy před kvalifikací.

Stáváte se automaticky členem globální ligy, jakmile uložíte svou volbu. Co je důležité, že si můžete vytvořit svou soukromou ligu se skupinou vašich přátel. Před kvalifikací budou volby uzamčeny a zveřejněny ostatním. Během kvalifikace a hlavně závodu můžete sledovat své výsledky v reálném čase. Po skončení velké ceny můžete v týmu udělat jen jednu změnu. Leda využijete divokou kartu, která je dostupná jen jednou během sezony. ‚Turbo pilota‘ můžete měnit před každou velkou cenou.

Cena zvoleného týmu je samozřejmě odlišná, nejdražší je Mercedes, nejlevnější Sauber. Obdobně se liší piloti. Lewis Hamilton je za 29,8 milionů dolarů, Charles Leclerc za 4,5 milionu. Rozpočet 100 milionů dolarů nečiní volbu týmu a pěti pilotů vůbec jednoduchou. Vybrat přitom musíte všech pět jezdců. Vybrat například nejlepší čtyři nestačí. Aktivaci turbo pilota provedete kliknutím na ikonku ‚Actiavte‘ pod TURBO DRIVER položkou a pak kliknutím na červené T u jezdce. Pozor, ‚turbo pilotem‘ nemůže být ten, kdo stojí 19 milionů dolarů a více. Proto se u něj žádné T nezobrazí. Následně vám to nabídne jméno vlastního týmu. Nezapomeňte si vybrat oblíbeného konstruktéra. To vám umožní zúčastnit se konkrétní ligy, ve které jsou všichni fanoušci vašeho konstruktéra. Automaticky se také stáváte členem vaší národní ligy, české nebo slovenské.

 

Hrajte s námi v GPF1 League

Založili jsme vlastní GPF1 ligu pod tímto odkazem. Kód pro vstup do ligy: af38c1. Pojďte hrát s námi! Vítěz obdrží tričko a kšiltovku vybraného týmu od Formule Shop.

 

Diskuse k článku

Jeden komentář: “Český návod k nové hře Fantasy Game”

  1. Pavel Pavel napsal:

    Vypadá to dobře 🙂

    Jestli jsem to dobře pochopil z toho popisu, tak za „stáj“ těch bodů dohromady moc není, tak jsem raději investoval do 3-top jezdců :-))

Napsat komentář