Barrichello se pokusil navštívit Schumachera, ale “nepřineslo by to nic dobrého”

Rodina Michaela Schumachera se rozhodla, že nebude světu sdělovat žádné informace o jeho stavu po nehodě na konci roku 2013. Když se jej pokusil navštívit dlouholetý týmový kolega ve Ferrari Rubens Barrichello, byl odmítnut.

Štítky: Michael Schumacher Rubens Barrichello Zveřejněno 20. 04 2018 — GPF1.cz

Sám Barrichello přitom v lednu absolvoval akutní operaci hlavy, během které mu byl odstraněn nádor. Právě vážně poranění hlavy Michaela Schumachera stojí za jeho současným stavem, o němž se jen spekuluje. Jediná oficiální informace vzešla ze soudního procesu mezi Schumacherovou rodinou a bulvárním časopisem Bunte, který vloni napsal: „Je to víc než vánoční zázrak: Michael Schumacher může znovu chodit“.” Schumacherova rodina tyto informace označila za nepravdivé a vytvářející „falešnou naději“.

Schumacherova rodina vysoudila 1,3 milionu kvůli nepravdě o jeho stavu

Od té doby Schumacherova rodina nesdělila nic nového, ani přímo nebo nepřímo.

Rubens Barrichello v rozhovoru s brazilskou televizí Globo, kde byl na Schumacherův stav dotázán, prozradil, že se jej pokusil navštívit.

“Pokusil jsem se najít cestu, jak jej navštívit. Ale řekli mi, že ‘to ani jemu ani mně nepřinese nic dobrého‘. Takže nemám žádné nové zprávy,” řekl Barrichello.

Schumacherova rodina skrze jeho manažerku Sabine Kehmovou (na snímku při návštěvě ankety Zlatý volant v Praze letos v únoru) poděkovala fanouškům za pochopení toho, že se přejí ponechat informace o Michaelově stavu jako soukromé.

Sabine Kehmová při únorové návštěvě Prahy

Diskuse k článku

Napsat komentář