Vettel ztrácí podporu Ferrari

Smlouva Sebastiana Vettela s Ferrari vyprší na konci sezony 2020. A vypadá čím dál pravděpodobněji, že tahle pohádka nebude pokračovat. Může skončit dokonce o rok dříve.

4 Štítky: Ferrari Sebastian Vettel Zveřejněno 18. 10 2018 — GPF1.cz

Italský novinář Luigi Perna z listu La Gazzetta dello Sport přináší velmi zajímavou zprávu ze zákulisí, podle které Sebastian Vettel ztrácí důvěru.

Ačkoli auto mělo potenciál na stejné úrovni jako Mercedes, v důsledku série chyb ve Vettelově podání titul Ferrari už prakticky utekl. Vettel je v Maranellu v „izolaci“.

Luigi Perna uvádí, že pokud Vettel nezíská titul v roce 2019, Ferrari s ním může předčasně ukončit smlouvu.

Šéf týmu Maurizio Arrivabene nedávno uvedl, že Vettel „dříve nebo později“ titul pro Ferrari získá.

Diskuse k článku

4 komentáře: “Vettel ztrácí podporu Ferrari”

 1. drgonzo napsal:

  podle mě blabolíte, vždycky vyhrává ten co má nejlepší auto a o tom je f1, bez auta to prostě nejde a ferrari od půlky sezony prostě ztrácí, ano chyby vettel udělal, ale i bez nich by na ně neměli, kdyby byl Hamilton ve ferrari tak taky neni první, videli jsme to už několikrát, když se mu nedařilo byl v křeči

 2. Machus napsal:

  bulvární článek, zbytečný, předčasný

 3. toorek napsal:

  Jak ti do této kritiky zapadá Kimi?

 4. trencherman napsal:

  Tak pro Ferrari by bylo logickou volbou, zbavit se jetela. Samozřejmě každý pilot F1 má své kvality, jinak by v F1 nebyl. Ale v tomto TOP prostředí jsou jezdci lepší a horší. Jetel měl štěstí, že se dostal do Redbulu v době, kdy absolutně dominoval. Všichni soupeři ztráceli strašně moc a tak i slabší pilot měl šanci zazářit. Jetel tak získal čtyři tituly. Pak stačila jedna sezona kdy RB neměl dominantní auto a jetel dostat totálně na prdel o Riciarda. Aktuálně má ferrari troufám si tvrdit nejlepší vůz, nicméně není tak dominantní jako tenkrát RB a jetelovi to prostě nestačí, není taková hvězda, za jakou je považován. Ferrari potřebuje skutečný talent, jež dokáže z vozu vymáčknout maximum. To jetel není. Ten se jen veze, když je auto nadstandard. V opačném případě padá do průměru, i když je to průměr v TOP společnosti.

Napsat komentář