Vettel se do Red Bullu nevrátí

Sebastian Vettel z rakouského týmu odešel po sezoně 2014 do Ferrari. Poslední dobou se ale spekuluje, že se čtyřnásobný šampion může do Red Bullu vrátit. Tyto zvěsti ale nekompromisně vyvrátil poradce týmu Red Bull Helmut Marko.

2 Štítky: Helmut Marko Red Bull Sebastian Vettel Zveřejněno 12. 09 2019 — Lukáš Podstata

Sebastian Vettel odešel do Ferrari, aby pro italský tým získal titul. Němec u Scuderia působí už pátou sezonu, ale prozatím to na žádný velký úspěch nevypadá. Vettel je na závodní dráze frustrovaný a dělá spoustu chyb. Proto se nabízí otázka, zda nebude chtít Ferrari opustit a vrátit se do týmu, kde zažil své největší úspěchy.

Poradce týmu Red Bull Helmut Marko má ale o návratu Vettela jasno. „Nemám o budoucnosti Sebastiana ani ponětí. Měli jsme spolu úžasné roky, ale momentálně máme jiné čtyři piloty. Přivést Vettela zpět do našeho týmu pro nás nemá žádný význam.“

Red Bull se soustředí především na Maxe Verstappena, který je aktuálně jeho neotřesitelnou jedničkou. Na začátku letošní sezony po jeho boku závodil Pierre Gasly, který ale příliš svými výkony neoslnil. Před závodem ve Spa byl nahrazen mladým Alexander Albonem, který podle Marka prozatím odvádí dobrou práci. „Alexander nám ukázal opravdu dobrý začátek. Jsme spokojeni s tím, co pro náš tým odvedl. Naprosto splnil naše očekávání,“ chválí nového týmového kolegu Verstappena poradce týmu Red Bull.

Diskuse k článku

2 komentáře: “Vettel se do Red Bullu nevrátí”

  1. Aladin napsal:

    Vettel má v F1 šmitec, po těch jeho výkonech ve Ferrari už ho nikdo nechce.

  2. corrado napsal:

    Keďže to súdruh doktor takto vehementne zamietol, tak je jasné, že sa chystá návrat Sebastiana do RedBulllu.

Napsat komentář