Verstappen: Změní teď Vettel přístup?

Jako kdyby Max Verstappen na tenhle moment čekal. Když Sebastian Vettel chyboval po startu GP Francie přesně tak, jak za to rád kritizuje své soupeře, když se to stane jim, Verstappen nyní čeká, kdo bude Vettela vyzývat k tomu, aby "změnil svůj přístup". Verstappen dojel do cíle na druhém místě za vítězným Hamiltonem.

Štítky: Max Verstappen Sebastian Vettel Zveřejněno 24. 06 2018 — GPF1.cz

Verstappen se stal terčem silné kritiky po sérii chyb, které vyvrcholily v Monaku. Následovaly výzvy, že by měl změnit svůj přístup. Místo toho ale Verstappen podrážděně reagoval, že budou-li otázky na toto téma pokračovat, někdo dostane do palice.

Přijdou-li další otázky, někdo dostane do palice

„Víte, možná byste měli jít za Sebem a zeptat se ho, jestli by neměl změnit svůj styl,“ rýpl si Verstappen. „Protože abych byl upřímný, tohle není akceptovatelné. Bylo to řečeno mně, a teď by se tedy mělo stát to samé! A pak, samozřejmě, by Sebastian neměl dělat nic, znovu usednout do auta, poučit se z toho a jet dál. To me moje rada všem v této místnosti,“ řekl novinářům Verstappen na pozávodní tiskové konferenci a později dodal:

„Doufám, že až se potkáme v Rakousku, novináři se jej budou ptát, zda změní svůj přístup. Tohle já poslouchal po každém závodě. Hodně mě to štvalo a bylo hloupé se ptát. Štve mě to.“

Verstappen uvedl, že chyby se stávají, ale že média jinak posuzují Vettela a jinak Verstappena.

„Já nezměnil nic a najednou je zase všechno v pořádku. Soustředím se na sebe, ale tyhle hloupé komentáře médií a na sociálních sítích, je to opravdu hloupé. A bojovat proti tomu nepřestanu.“

Sebastian Vettel uvedl, že na Verstappenova slova reagovat nebude.

„Na to už jsem příliš starý,“ řekl.

Diskuse k článku

Napsat komentář