Russell překvapen Verstappenovými sprostými slovy: Shodil spíš sám sebe

Max Verstappen byl v cíli sobotního Sprintu kvůli kolizi s Georgem Russellem naštvaný a nazval jej "č**ákem*, což zachitily televizní kamery. Russell si z toho ale hlavu nedělá a upozorňuje, že se tím Verstappen sám shodil.

Štítky: George Russell Max Verstappen Zveřejněno 1. 05 2023 — GPF1.cz

Když byl Russell po nedělním závodě v Baku dotázán, zda s Verstappenem mluvil o tom, co se stalo, řekl médiím:

“Ne, z mé strany k tomu není co říct. Nakonec je to pro každého emoční okamžik. Nevím, jestli to teď cítí jinak. Byl to přeci jen tak to trochu závodní incident.”

Na další dotaz, zda chce od Verstappena omluvu, Russell uvedl, že to nebude nutné. Brit se však domnívá, že některé Verstappenovy komentáře po incidentu – aniž by konkrétně uvedl které – byly nevhodné.

Chceš si třeba o tomhle popovídat s komentátory F1? Nejbližší příležitost máš v Českých Budějovicích a v Liberci během roadshow KOLO NA KOLO.

“Vůbec nepotřebuji omluvu,” dodal Russell. “Ale Max je dvojnásobný mistr světa, momentálně opět vede šampionát. Mně to nevadí, ale on se takovými komentáři asi trochu sám shodil.

Max je super dobrý kluk, skvělý, výborný jezdec, jen jsou taková slova trochu zbytečná.”

Russell ještě neviděl videozáznam z incidentu ve sprintu s Verstappenem, když k němu jezdec Red Bullu v parc ferme přistoupil. Poté, co si klip prohlédl, byl pětadvacetiletý jezdec překvapen, že střet nebyl tak dramatický, jak očekával.

“Abych byl upřímný, byl jsem trochu ohromen tím, jak nicotné to všechno bylo,” řekl Russell. “Čekal jsem, že to bude mnohem větší. Samozřejmě tam bylo trochu kontaktu, jak to často bývá napříč startovním roštem v prvním kole. Čekal jsem, že to bylo horší.”