Přenosná televize pro diváky na tribunách se vrací

Malá přenosná televize pro diváky na tribuně během sledování velkých cen se vrací. Služba byla ve formuli 1 přítomná do roku 2012. Divák si mohl přímo na okruhu ve specializovaném stánku pronajmout malou televizi, kde šlo sledovat přenos podobně, jako kdyby seděl u televize. Zejména kvůli finančním neshodám ale Bernie Ecclestonu tuto službu před šesti lety zrušil.

4 Štítky: Fanvision FOM Zveřejněno 22. 03 2018 — GPF1.cz

Vedení F1 plánuje tuto službu vrátit s letošní Velkou cenou Španělska v květnu. Před lety si šlo zařízení rezervovat týdny před velkou cenou. K dispozici byl normální televizní přenos, místní komentář na okruhu, průběžné výsledky, statistiky a možnost přepínání mezi jednotlivými kamerami na voze.

Cena za zapůjčení se pohybovala na úrovní několika desítek eur na celý víkend, přibližně za tisíc až tisíc dvě stě korun. Kdo přesně bude službu zjišťovat, jaké budou její možnosti a ceny, to v tuto chvíli není známé.

Diskuse k článku

4 komentáře: “Přenosná televize pro diváky na tribunách se vrací”

 1. huhukoktejl napsal:

  Kdyz jsem live na zavode, tak mam v tabletu zaplou aplikaci f1 s live timingem. Zpozdeni je minimalni, hodne to pomaha v orientaci. Jak je napsano nize, chybi mi tam wifi – i kdyz mam pocit, ze naposledy uz tam free wifi byla (Rakousko?)

 2. Tomáš Richtr napsal:

  Plus tam to bude tak o půl minuty až 40 sekund později.

 3. Tomáš Richtr napsal:

  Čech si to nepustí, protože mu to v zahraničí operátor nedovolí.

 4. Jakub McL napsal:

  Myslím, že by stačilo rozmístit po okruhu několik silných Wifi vysílačů a třeba za mírný poplatek prodávat přístupy. Pak by si to každej mohl pustit přes svého domácího operátora TV a měl by to ve svém jazyce. Jestli to „utáhlo“ tyto televize (myslím tím přenosovou rychlostí), tak proč by ne internet v mobilu…

Napsat komentář