Plakát oslavující Alonsův úvod letošní sezony

Společnost Automobilist ve spolupráci s týmem Aston Martin vydává speciální plakát na oslavu Alonsova vstupu do letošní sezony. K dispozici je ve třech velikostech.

Štítky: Aston Martin Automobilist Zveřejněno 8. 05 2023 — GPF1.cz

Automobilist vydává plakát na oslavu silných výsledků Fernanda Alonsa v letošní sezoně:

“Tým Aston Martin Aramco Cognizant Formula One™ má za sebou mohutný start do sezóny Formule 1 2023 a Fernando Alonso je jedním z klíčů k úspěchu. Tým AMR23, který se v současné době nachází na druhém místě v mistrovství světa konstruktérů, si výrazně polepšil, o čemž svědčí i skvělé výkony v úvodních Grand Prix. Na oslavu dvojnásobného mistra světa, který si v současnosti po svém přestupu zajišťuje skvělé výsledky, jsme se spojili s týmem Aston Martin Aramco Cognizant Formula One™ a vytvořili speciální plakát z limitované edice!

Po třech závodech letošní sezony už Fernando dosáhl svého 100. umístění na stupních vítězů. Španělský jezdec si zajistil pódium ve třech ze čtyř úvodních Grand Prix a v barvách týmu Aston Martin Aramco Cognizant Formula One™ Team má před sebou solidní začátek sezony. Alonso už 10 let nevyhrál žádnou Velkou cenu, ale při jeho současné formě díky vylepšenému vozu AMR23 se má stále na co těšit. Španěl, který jezdí, jako by mu stále bylo 25 let, opět dokázal, že je silou, se kterou se musí počítat. V Miami získal Alonso další stupně víězů.

Naše dílo věnované výhradně tomu, že Fernando Alonso přijal zelenou kombinézu – je věnováno jeho úspěšnému startu pod novým týmem. Obrázek zobrazuje Fernanda slavícího na pozadí charakteristických barev Aston Martin a ukazuje ho nad jeho vozem AMR23. Elegantní barevná kombinace, navržená jako minimalistická pocta Španělově renesanci, zdůrazňuje různé odstíny zelené barvy jak na voze formule, tak na Fernandově kombinéze a pozadí plakátu. K dispozici jsou limitované, klasické a mini edice a oslavte s námi Fernandův návrat do čela startovního pole.”