Nejúspěšnější auto v historii F1 od Automobilist

Světlo světa spatřily dva nové produkty z dílny české firmy Automobilist: dva plakáty o nejúspěšnějším autě v historii F1 a rekordní sezoně 2023 Maxe Verstappena.

Štítky: Automobilist Red Bull Zveřejněno 11. 02 2024 — GPF1.cz

Velkolepý výkon vozu RB19 v sezóně 2023 F1® je osvětlen pozoruhodnou řadou úspěchů a překonaných rekordů: 14 pole position, 30 umístění na stupních vítězů a neuvěřitelných 21 vítězství z 22 závodů. Vůz nasbíral vynikajících 860 mistrovských bodů a zajistil Maxi Verstappenovi nejen titul mistra jezdců, ale také posunul tým Oracle Red Bull Racing k Poháru konstruktérů. Díky umístění P1 i P2 v hodnocení jezdců je zřejmá dominance vozu RB19, který se zapsal do historie závodů bezkonkurenčními úspěchy.

Vytvořeno ve spolupráci se společností Oracle Red Bull Racing na oslavu vozu RB19 a jeho úspěchů a překonaných rekordů během sezóny 2023. Více informací o plakátu a možnostech objednávky na webu Automobilist.

Dostupný je ve třech velikostech.

Mezi novinkami je také plakát Maxe Verstappena. Vytvořeno ve spolupráci s Oracle Red Bull Racing na oslavu Maxe Verstappena a jeho rekordní sezóny 2023. Obsahuje zlatou reliéfní vrstvu z fólie. Více informací na webu Automobilist.