Vyhrajte přilbu s podpisem Lewise Hamiltona

3. prosince se v Praga aréně odehraje od 11 hodin akce LENOVO VYVRCHOLENÍ SEZONY F1 2017. Ta nabídne mimo jiné soutěž o hodnotné ceny; jednou z nich je i závodní helma s podpisem čerstvého mistra světa Lewise Hamiltona!

Štítky: Lewis Hamilton Soutěž Zveřejněno 12. 11 2017 — GPF1.cz

Součástí akce bude i motokárový turnaj. Pokud si ale chcete zasoutěžit o ceny a nechcete/nemůžete závodit, pak nemusíte! Hlavní cenou dne je totiž Yoga Book s Windows®, který lze vyhrát pořízením nejoriginálnější fotografie přímo ze setkání (podmínkou je zveřejnění na Facebooku, Instagramu nebo Twitteru a s hashtagem #LenovoGPF1).

Podobným způsobem lze vyhrát právě i helmu s podpisem Lewise Hamiltona – a pokud budete dostatečně kreativní, na akci vlastně ani nemusíte být fyzicky přítomni. Fotka totiž nemusí pocházet přímo ze setkání; stačí, aby se na ní nacházel motiv formule 1, případně značky Lenovo. A opět platí hashtag #LenovoGPF1. Nejlepší snímky vybere porota složená z hostů setkání (Josef Král, Petr Šimek, Gabriela Jílková) a  5 až 7 finalistů bude oznámeno přímo na místě. Vítěznou fotku určí týden trvající hlasování veřejnosti na Facebooku GPF1. Hlasování proběhne na facebookové stránce GPF1 do neděle 10. prosince večer. Z hlasujících bude vybrán náhodným výběrem jeden, který dostane závodnickou přilbu s podpisem mistra světa F1 Lewise Hamiltona.

Lenovo vyvrcholení sezony F1

Diskuse k článku

Napsat komentář