Jak hvězdy F1 trávily vánoční svátky

Jsou za námi jedny z nevětších svátků v roce – Vánoce. Každá část světa ctí jiné tradice a tráví je jinými způsoby. Čas Vánoc zasáhl také svět formule 1. Jak Vánoce trávil například Charles Leclerc, Valtteri Bottas nebo nováček ve sportu Logan Sargeant?

Štítky: 2022 Zveřejněno 31. 12 2022 — GPF1.cz

Monačan a letošní vicemistr světa Charles Leclerc trávil Vánoce doma s rodinou. Na svých sociálních sítích sdílel fotografii, na které nechybí ani Leclercova maminka nebo mladší bratr Arthur. Ten bude v roce 2023 závodit v F2.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Charles Leclerc (@charles_leclerc)

Podobně jako pilot Ferrari, i Mick Schumacher trávil svátky se svými nejbližšími. Bývalý pilot Haasu se opět shledal se svou sestrou Ginou Marií a maminkou Corinou.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Mick Schumacher (@mickschumacher)

Valtteri Bottas pro strávení vánočních svátků zase zvolil teplé krajiny. Pilot Alfy Romeo se rozhodl navštívit Austrálii, kde se společně se svou přítelkyní Tiffany Cromwell, profesionální cyklistkou, připravuje na novou sezonu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Valtteri Bottas (@valtteribottas)

Čtvrtý muž letošního šampionátu George Russell se na svém instagramovém profilu pochlubil společnou fotkou s přítelkyní Carmen. Nováček u Mercedesu měl tentokrát zakryté břišní svaly a nacházel se v pohodlí domova.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený George Russell (@georgerussell63)

Nejnovější pilot F1 Logan Sargeant navštívil 25. prosince dějiště Velké ceny Miami. Nový pilot Williamsu se jel podívat na zápas amerického fotbalu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Logan Sargeant (@logansargeant)

Letošní šampion Max Verstappen trávil Vánoce s otcem Josem, sestrou Victorií a jejími dvěma syna. Svou rodinu o svátcích navštívil také Carlos Sainz nebo Lewis Hamilton. Sedminásobný mistr světa byl na horách a se svým synovcem a neteří si užíval lyžování.