Hamiltonova asistentka o nošení jeho bagáže

Velký poprask na sociálních sítích v posledních letech vzbuzovaly záběry asistentky Lewise Hamiltona, která při cestě na startovní rošt byla obložena jeho taškami se závodním vybavením, se kterým se na první pohled dost potýkala, zatímco Brit vedle ní kráčel s volnýma rukama. K celé „kauze“ se teď vyjádřila i samotná Angela Cullenová (48).

Štítky: Lewis Hamilton Zveřejněno 1. 01 2023 — Lukáš Štěrovský

Cullenová původně nastoupila k Hamiltonovi jako jeho fyzioterapeutka, ale postupem času si tato dvojice vytvořila velmi silné pouto, žena se stala jeho osobní asistentkou a blízkou přítelkyní. Jak to tedy bylo s nošením „zavazadel“ – měl se závodník zachovat jako gentleman a své asistentce pomoci?

Žena na to má jasný názor. „Dělala jsem svou práci. Bylo by v rozporu s mojí etiketou, kdybych ho (Hamiltona) nechala cokoliv nést,“ má jasno. „Svoji práci miluji a nic bych na ní neměnila. Když by mi nabídl, že něco vezme, odmítla bych to,“ dodává asistentka, jejíž jmění je odhadováno v přepočtu na 338 milionů korun a Brit jí údajně platí přes 2,3 milionu korun.

A co všechno s sebou asistentka nosí za věci? „Vše, co by mohlo být potřeba pro start nebo restart závodu. Náhradní helmu, kuklu, rukavice a vysílačku. A také sluchátka a reproduktor, protože Lewis miluje hudbu,“ vysvětluje. „A také nouzovou lékárničku pro všechny případy…“