Destrukce týmu Red Bull

TalkShow KOLO na KOLO po dvou velkých cenách F1 letošní sezony.

Štítky: 2024 Podcast Red Bull Video Zveřejněno 12. 03 2024 — GPF1.cz

Máme za sebou úvodní dvě velké ceny F1, což je skvělá příležitost si povyprávět, jak jsme na tom. TalkShow ‘Cílová vlajka’ si dává za cíl zábavným způsobem rozebrat současnou situaci ve světě formule 1, a možná nejenom v něm.

Jedná se o zkrácenou verzi videa. Plná verze je dostupná na Hero Hero.

Prošpikované otevřeností a okořeněné nekorektním humorem. To je ‘Cílová vlajka’ multimagu KOLO na KOLO, který vedle toho nabízí seriozní analytické ohlédnutí za velkými cenami v podobě podcastu nebo poutavý online magazín na čtení. V Cílové vlajce rozebíráme situaci u týmu Aston Martin, který se dobrovolně spoléhá na jednoho jediného pilota. Necháváme se překvapit rychlostí a vychytralostí týmu Haas. Pochopitelně nemůžeme nevzpomenout mimořádnou premiéru člena akademie Ferrari Olivera Bearmana. Němelo by se Ferrari raději Lewise Hamiltona včas zbavit? Nenecháváme nitku suchou na Danielovi Ricciardovi. Ve víru diskuzí jsme se dotkli toho, komu chybí hlasité motory F1. A pochopitelně vnášíme světlo do situace v Red Bullu.

Hostem byla týmová manažerka Michaela Dorčíková, která velmi otevřeně pohovořila o roli žen v ‘chlapském’ prostředí motorsportu. Přidal se zástupce fanoušků Tomáš Mrázek. A hostujícími stálicemi byli tradičně Petr Šimek a Jiří Šlégl. Moderuje Tomáš Richtr.