Závodní sedačku pro příští ročník získám, věří Hülkenberg

Nico Hülkenberg stále věří, že dokáže získat závodní sedačku pro následující sezonu. Nejpravděpodobnější varianta je spojení s Alfou Romeo.

Štítky: Alfa Romeo Nico Hülkenberg Zveřejněno 19. 09 2019 — Lukáš Podstata

Tým Haas potvrdil, že bude pokračovat v následující sezoně ve stejném jezdeckém složení. Toto oznámení značně snížilo možnosti angažmá Nica Hülkenberga. Němec však stále věří, že si dokáže sedačku pro příští ročník zajistit. „V současné době není nic podepsané, ale můj tým a já na tom pořád pracujeme. Věřím, že závodní sedačku pro příští ročník získám,“ řekl Hülkenberg pro portál GPFans.

Deník InsideRacing předpovídá, že by Němec mohl zamířit do Alfy Romeo. Toto spojení není vůbec nepravděpodobné, protože Frédéric Vasseur, ještě jako šéf týmu Renault, v roce 2017 přivedl Hülkenberga do francouzské stáje. Vasseur se také netají tím, že je velký fanoušek německého pilota a je tedy možné, že se dřívější spolupráce opět obnoví.

Nejdůležitější faktor tohoto přestupu je ale rozhodnutí Ferrari, které může ovlivnit jezdecké složení Alfy Romeo. Záleží tedy především na italské stáji, zda dají přednost Hülkenbergovi nebo jinému pilotovi ze své juniorské akademie.

Diskuse k článku

Napsat komentář