Verstappen opět vyhrožuje odchodem z Red Bullu

Jos Verstappen varoval svým prohlášením Red Bull, že setrvání jeho syna v týmu nápojového giganta i po sezoně 2020 není vůbec jisté.

1 Štítky: Jos Verstappen Max Verstappen Red Bull Zveřejněno 16. 09 2019 — Lukáš Podstata

Max Verstappen má platný kontrakt do konce sezony 2020. Nizozemec sice chce s Red Bullem spojit svou budoucnost a získat pro něj titul, pokud ale nebude mít konkurenceschopný monopost, jeho otec řekl, že Verstappen může tým opustit.

„Nejdůležitější je pro něj silné auto, s kterým může získat mistrovský titul. Příští rok samozřejmě budeme pokračovat ve spolupráci s Red Bullem. Pro sezonu 2021 jsou ale všechny varianty otevřené,“ říká Jos Verstappen.

Není tajemstvím, že otec mladého závodníka má velmi dobré vztahy s šéfem Mercedesu Totem Wolffem. Je tedy možné, že pokud Red Bull nebude schopen zajistit Verstappenovi mladšímu vítězný vůz, může Nizozemec zamířit po vypršení smlouvy právě ke Stříbrným šípům.

Nicméně podobné výhrůžky slýchají fanoušci od Verstappena staršího prakticky každý rok, takže je otázkou, na kolik vážně je lze brát a jestli se Jos spíše nesnaží uměle navýšit marketingovou hodnotu svého syna…

Diskuse k článku

Jeden komentář: “Verstappen opět vyhrožuje odchodem z Red Bullu”

  1. jenDalsiTeepack napsal:

    Jj, Verstappen půjde k Mercedesu, už je to tak.

Napsat komentář