Nová hra F1 22 nabídne kromě monopostů i silniční sportovní vozy

Letošní rok nebyl revoluční jen pro formuli 1 jako takovou, ale bude pravděpodobně i pro tu virtuální. Alespoň to si slibují tvůrci nové hry F1 22.

Štítky: F1 22 Hra Zveřejněno 2. 06 2022 — Jiří Košta

Fanouškům bude v letošním roce naservírována základní verze hry, přičemž bude možné si i zakoupit mistrovskou. Na první jmenované je na obálce Lando Norris, Charles Leclerc a George Russell, zatímco na té druhé je Sebastian Vettel, Lewis Hamilton, Fernando Alonso a Max Verstappen.

Lišit se ovšem hra nebude jen obalem, ale obsahem jako takovým. Pro majitele “deluxe” edice jsou k dispozici speciální doplňky v rámci nového režimu F1 Life, který bude obsahovat pomyslnou garáž s obývacím pokojem, jenž si bude moct každý uživatel upravit podle sebe. Pakliže jste hráči počítačových her, tak se to dá přirovnat ke GTA Online.

Garáž, kterou každý bude mít, ale zahrnuje nikoliv monoposty formule 1, nýbrž vozy, které běžně potkáváme na našich silnicích. K dispozici tak bude McLaren 720s, McLaren Artura, Ferrari F8 Tributo, Ferrari Roma, Mercedes AMG GTR Pro, Mercedes AMG GT Black Series, Mercedes AMG GTR (Safety Car), ale také Aston Martin Vantage F1 Edition.

Chybět pochopitelně nebudou letošní nové monoposty, ale také okruh v Miami, po kterém se hráči budou moci projet oficiálně poprvé. V nabídce bude také formule 2 ze sezony 2021, což znamená, že alespoň virtuálně budete moci projet okruhy s Oscarem Piastrim, případně ho posadit rovnou do F1 v rámci zaběhnutého módu “My Team”. Chybět nebudou ani legendy šampionátu formule 1, kde zatím je potvrzený podle posledního traileru Nico Hülkenberg.

Koneckonců, podívejte se na upoutávku sami:

Nico Rosberg byl šokován Mercedesem EQXX, řídit ho nesměl