Americké formule IndyCar na NOVA Sport končí, když se tam nejspíš chystá Fernando Alonso

Sezonu 2019 amerických formulí IndyCar už nebude vysílat stanice NOVA Sport. Po třech sezonách od vysílání atraktivního seriálu upouští. Zda televizní práva pro sezonu 2019 převezme někdo jiný, to v tuto chvíli není zřejmé.

4 Štítky: IndyCar Motorsport Zveřejněno 8. 09 2018 — GPF1.cz

Poté, co na konci sezony 2014 přešla televizní práva na přenosy F1 z televize NOVA na Sport1 a Sport2, Nova počínaje sezonou 2016 jako alternativu nabídla americké formule IndyCar. U zapálených fandů si přenosy našly velkou oblibu, také díky osvědčeným komentátorům Martinu Sttakovi a Michalu Beranovi, který je dlouholetým znalcem severoamerického motorsprotu.

TV NOVA dokonce začala americké formule IndyCar v úvodní sezoně promovat se zjevnou konkurenční narážkou na formuli 1. Oba seriály mají velmi výrazně odlišnou filozofii a techniky.

Konec přenosů IndyCar na NOVA Sport v pátek oznámil uznávaný fotograf a komentátor motorsportu Martin Straka. Rozhodnutí je o to podivnější, že s velkou pravděpodobností bude chtít příští rok v IndyCar závodit Fernando Alonso.

Diskuse k článku

4 komentáře: “Americké formule IndyCar na NOVA Sport končí, když se tam nejspíš chystá Fernando Alonso”

 1. huhukoktejl napsal:

  Obcas jsem to sledoval, ale jako skalniho fandu F1 mne dost odrazoval ten komentar, kde se neustale navazeli do F1, jak je vse v Indykarach lepsi. Prislo mi to jakoby z te F1 meli az mindrak. Jako nic proti, Indycar je zajimava serie, ale myslim, ze nikdo pri komentovani F1 se do Indy takhle nenavazi a nikdy nenavazel. To mne dokonce odrazovalo natolik, ze jsem to sledoval jen sporadicky, kdyz jsem nemel co delat.

 2. Kakanen napsal:

  O Alonsa prostě už není zájem, žádná škoda.😆😆😆

 3. achard napsal:

  To je velmi, velmi špatná zpráva. Sledoval jsem je pravidelně…

 4. Pet napsal:

  sledoval jsem to a teď jsem se o to víc těšil, že příští rok uvidím Alonsa 🙁

Napsat komentář