Ferrari, Mercedes a Red Bull v Bahrajnu s rozestupem 0,066 sekundy

Sebastian Vettel těsně vyhrál třetí trénink na Velkou cenu Bahrajnu, o 0,041 sekundy před Valtterim Bottasem a o 0,066 sekundy před Danielem Ricciardem.

Štítky: GP Bahrajnu výsledky Zveřejněno 14. 04 2017 — GPF1.cz

Zajímavé výsledky druhého tréninku jsou dané také tím, že Lewisi Hamiltonovi se nepovedlo zajet čisté rychlé kolo, a tak je ve výsledcích na pátém místě.

Po problémech Kimiho Räikkönena v prvním tréninku se do problémů s technikou dostal Sebastian Vettel, který ale měl to štěstí, že zastavil u vjezdu do boxů, takže o chvíli později mohl na trať zase vyjet.

Trénink nedojezdil Carlos Sainz, který musel vystoupit z kouřícího monopostu. Když jezdci přešli na závodní režim, Ferrari se ukázalo co do tempa pořád velmi rychlé.

Stoffel Vandoorne odjel jen osm kol kvůli problémů na hybridním motorgenerátoru, Fernando Alonso zajel 14. nejlepší čas. Velmi rychlý byl opět Nico Hülkenberg, který se ale v jednu chvíli připletl do cesty Lewisi Hamiltonovi – tento incident budou řešit sportovní komisaři, mezi kterými je také český delegát FIA Radovan Novák.

Výsledky 2. tréninku GP Bahrajnu:

FP3

Diskuse k článku

Napsat komentář