VIDEO: O Las Vegas tak, jak jinde neuslyšíte

Máš chuť na uvolněné popovídání (zdaleka nejen) o F1 v Las Vegas a hodinku času? Pak si budeš chtít pustit pilotní epizodu pořadu Cílová vlajka. Zatímco podcast InstaPokec spíše analyticky reflektuje uplynulou velkou cenu na základě zákulisních informací, datových analýz a vyjádření jezdců a manažerů (a je tak zaměřen spíše na jádrové fandy F1), Cílová vlajka je opakem: chceme se především pobavit. A protože jsme věrni našemu mottu "Jedna vášeň, společný zážitek", chceme si toto povídání užít s různými zajímavými lidmi a společně s nimi překonávat hranice toho, o čem si lze popovídat v komunitě lidí, kteří mají F1 rádi !

Štítky: GP Las Vegas Podcast Video Zveřejněno 22. 11 2023 — GPF1.cz

Pilotní epizoda z Las Vegas současně nabízí představu, na co se můžeš těšit v sezoně 2024. V každé epizodě bude zástupce fanoušků – zájemci o účast ři natáčení se mohou hlásit na našem instagramu GPF1.

Do pilotní epizody přijal pozvání autor jedno z nejlepších podcastů Stopáž Honza Kordovský, sám velký fanoušek a – jak vidno – i velký znalec F1. Moderátor Petr Šimek. Sám moderátor a spolukomentátor Velké ceny Las Vegas na Sport2, Jiří Šlégl. A fanoušky zastupovala Eva alias Lady Lutra.