Kam s Verstappenem, Neweym nebo Ricciardem?

Může pilot F1 před velkou cenou nějaký dobrý steak? Zdaleka nejen o tom je nová epizoda talkshow Cílové vlajky multimagu KOLO na KOLO. Cílová vlajka je pořad bez tématických hranic prošpikovaný otevřeností a okořeněný nekorektním humorem. Vedle stálice pořadu, vtipného pána v kšiltovce Petra Šimka, je speciálním hostem šéfkuchař a milovník F1 Dabid Izák. Oba fanoušci Ferrari! Což je u příležitosti výsledku GP Austrálie více než příhodné.

Štítky: Podcast Video Zveřejněno 30. 03 2024 — GPF1.cz

Probíráme nejen formu Ferrari, ale také to, zda italský tým s Carlosem Sainzem nedělal chybu, když se s ním rozloučil. Jak budou fungovat Lewis Hamilton a Charles Leclerc? Jak se David Izák vůbec k formuli 1 dostal a proč jsou hádky fanoušlů F1 oproti těm v gastronomii slabý odvar! Jak vznikl vztah ke značce Ferrari a kterým pilotům se fandilo?

Přemýšlíme nad tím, kde a v jakých týmech by v budoucnu mohli fungovat Max Verstappen nebo Adrian Newey, ale také Daniel Ricciardo (a není to Red Bull).
Zabýváme se také úvahou, jestli technické problémy Red Bullu v Austrálii nejsou prvním náznakem začínajících dopadů vnitřních problémů Red Bullu. A vyhnout jsme se nemohli taktice Fernanda Alonsa, která měla nebo neměl vliv na havárii George Russella v závěru Velké ceny Austrálie. A je toho mnohem a mnohem víc. Užijte talkshow a těšit se můžete na další číslo online magazínu KOLO na KOLO, ve kterém odhalujeme úžasné exkluzivní záležitosti nejen z Red Bullu, ale také ze zákulisí kontraktačních jednání Lewise Hamiltona s Ferrari! A nevynecháme ani to, jak moc hluboko klesnout znamená držet mikrofon v ruce! :))