Můžeme se těšit na další plakáty Automobilist, F1 s firmou prodloužila spolupráci

Formule 1 v úterý oznámila prodloužení svého partnerství se společností Automobilist, výrobcem luxusních uměleckých děl z oblasti motorsportu. Víceletá dohoda bude nadále poskytovat fanouškům po celém světě na míru vyrobené tisky a plakáty, které zachycují nejikoničtější momenty, místa, vozy a osobnosti tohoto sportu.

Štítky: Automobilist Zveřejněno 7. 03 2023 — GPF1.cz

Společnost Automobilist věnuje své plakáty také vítězům letošní tipovačky na webu GPF1.

V letošním roce bude sbírka Automobilist obsahovat širší škálu plakátů, uměleckých tisků a limitovaných edic v různých velikostech, které si fanoušci budou moci zakoupit online v dedikovaném obchodě F1® Print Store a také osobně v pop-up prodejnách na několika Grand Prix™ během celé sezóny.

„Od roku 2019 formule 1 spojila svou vášeň pro závody s inovativními a kreativními designy společnosti Automobilist, aby nabídla fanouškům nejvyšší standard limitovaných edic tisků a plakátů,” řekl Oli Boden, Head of Licensing and Gaming ve Formuli 1®. “Na základě prodloužení spolupráce budeme i nadále společně zachycovat ikonické momenty, okruhy, jezdce a závody F1 z jedinečné umělecké perspektivy. Cílem je dát fanouškům na míru vytvořený kus historie F1, který si mohou užít z pohodlí svých domovů.“

„Základem našeho úspěšného partnerství s Formulí 1 je schopnost přinášet ikonické okamžiky z historie F1 prostřednictvím jedinečných tisků a dělat je přístupné fanouškům, někdy i během několika minut po dosažení rekordních výkonů nebo získání titulů,” popsal přínos spolupráce Pavel Turek, spoluzakladatel společnosti Automobilist. “Jsme oficiálním partnerem F1 od roku 2019 a jsme hrdí na to, že můžeme oficiálně prodloužit tento cenný vztah, a těšíme se na rozšíření rozsahu našich aktivit.

Vstupujeme do sezóny 2023 a F1 Print Store nyní bude zahrnovat týmy F1 od první historické Grand Prix až po současnost. Fanoušci v 75 zemích světa mohou umělecké tisky a plakáty nakupovat online, ale také přímo na závodech Formule 1.“