Kvjatovi v Británii hrozilo, že jeho přítelkyně porodí během závodu

Pořádný stres nad rámec toho, na který jsou piloti F1 zvyklí, musel v neděli zažívat Daniil Kvjat. S přítelkyní Kelly Piquetovou jsou totiž v očekávání prvního potomka, který se mohl narodit klidně během závodu na Silverstone!

Štítky: Daniil Kvjat GP Velké Británie Zveřejněno 16. 07 2019 — Lukáš Štěrovský

„Upřímně, existuje šance, že se to stane teď. Myslíme, že to bude až po závodě, ale všechno už je nachystané. Ale doufám, že se miminko narodí až po závodě,“ přiznal v neděli pětadvacetiletý závodník ve službách Toro Rosso.

Naštěstí pro něj nakonec k jinak radostné události nedošlo. Kvjat žije v Monaku s přítelkyní Kelly Piquetovou, dcerou legendárního závodníka Nelsona Piqueta. Není tak divu, že Rus má na otce nastávající maminky spoustu dotazů. „Nejsem si jistý, že si vždycky chce povídat o závodění, ale zná spoustu historek, to každopádně. Snažím se ho nezahltit otázkami!“ přiznává.

Kvjatovi se letos relativně daří. Po návratu do Toro Rosso je aktuálně 14., když nasbíral 12 bodů – o pět více než jeho kolega, nováček Alex Albon. Zcela přirozeně se tak objevují spekulace, že by Rus mohl (opět) do Red Bullu, kdy by nahradil nevýrazného Pierra Gaslyho. Pravděpodobné je ale i jeho setrvání v Toro Rosso.

„Až ten moment nastane, budeme vyjednávat za zavřenými dveřmi a pak se rozhodneme. Momentálně je ale vše tak, jak má být. Nedokážu předpovědět, co se stane,“ říká zcela otevřeně nastávající tatínek Daniil Kvjat.

Diskuse k článku

Napsat komentář