Komentátor F1 Josef Král v problémech s albánskou policií

Aby Josef Král souhlasil se zveřejněním tohoto videa, tak to nás stálo chvíli přesvědčování. Na skoro pět let starý příběh si pamatuje, ale moc se k němu nehlásí. My jsme ale přesvědčeni o tom, že Josef v něm ukázal neuvěřitelnou dávku trpělivosti a sebekontroly. To z něj podle nás dělá hrdinu této veřejnosti neznámé epizody, ačkoli Pepa tvrdí, že je to spíš trapné. Což o to, kdo by se tak v jeho situaci necítil? Podle nás byl ale Josef naprosto bravurní.

1 Štítky: Josef Král Zveřejněno 8. 09 2017 — GPF1.cz

Jedná se o příběh sezony 2012, ve které Josef, dnes oblíbený spolukomentátor a analytik přenosů formule 1 na stanicích Sport 1 a Sport 2, závodil pro tým GP2 Barwa Addax. Když se jeho management ohlížel po možnostech vstupu do F1, jako jedna z cest se otevřela tehdejší snaha albánských autorit nasadit do formule 1 vlastní tým. Aby šance na tento – dnes zjevně nerealizovaný projekt – byly co nejvyšší, součástí snah byla prezentace v médiích a místní televizní show místního šprýmaře jménem Loja Mbaroi. Při Josefově cestě do televizního studia došlo k situaci, kterou nabízí video níže. Běžná silniční kontrola, před kterou uteče jeho řidič a Pepa je tváří v tvář vystaven nevyzpytatelné albánské polici. Přesněji řečeno lidem, kteří se jako albánská policie tváří.

Josef původně nechtěl, abychom na toto video upozornili. Podle našeho přesvědčení v něm ale Josef Král vystupuje jako ztělesnění trpělivosti, rozvahy a sebekontroly. Hodnot, které nejsou v dnešní moderní společnosti zrovna rozšířené. Právě na základě tohoto našeho argumentování Pepa souhlasil. A my věříme, že budete souhlasit také. Ostatně, stát se to nám, asi bychom se rozsypali strachy! Díky Josefovi za souhlas.

Diskuse k článku

Jeden komentář: “Komentátor F1 Josef Král v problémech s albánskou policií”

  1. Jirx napsal:

    Kurňa to jsou nervy! =D Tohle snad normální člověk ani nemůže vydržet =)

Napsat komentář