Ideální pomocník na cesty, to je Lenovo Yoga Book: tablet i notebook v jednom

Jste kreativní, ale současně často na cestách? Pak vězte, že právě pro vás je určen výrobek společnosti LENOVO – Yoga Book. Ten v sobě kombinuje přednosti tabletu a notebooku. Zařízení totiž jednoduše změníte do té či oné podoby podle konkrétní potřeby.

Štítky: Lenovo Zveřejněno 1. 12 2017 — GPF1.cz

Tablet 2v1 Lenovo Yoga Book nabízí možnost psaní poznámek nebo kreslení s pomocí stylusu, a to dokonce i se skutečným inkoustem! Pokud naopak potřebujete psát, je k dispozici klávesnice Halo (jak příhodné pro fandy F1!), která se objeví automaticky v momentě, kdy ji uživatel potřebuje. V době její nečinnosti zmizí, aby nepřekážela při práci s Yoga Bookem.

Zařízení je lehké, tenké a stylové. Posuďte sami: tloušťka při otevření činní 4,55 milimetrů, váha 690 gramů. Dostatečnou svižnost zajišťuje operační systém Android a procesor Intel® Atom™ x5. Na jedno nabití vydrží tablet až 12 hodin v provozu.

Každý kreativec potřebuje někdy odpočívat, tak proč nezrelaxovat třeba u sledování oblíbeného filmu? Ten si budete moci vychutnat díky ostrému Full HD displeji o velikosti 10,1 palců a reproduktorům podporujícím technologii Dolby Atmos®. Více informací a možnosti, jak přístroj zakoupit, naleznete po kliknutí na obrázek níže nebo tento odkaz.

yoga

[gpf1video adLink=”http://gpf1.cz” adUrl=”http://gpf1.cz/wp-content/uploads/2017/11/Fingers.mp4″][/gpf1video]

Diskuse k článku

Napsat komentář