Revoluční novinky ve hře F1 2020

Společnost Codemasters pravidelně vydává nový titul z prostředí formule 1 na PC a konzole. Ani tento rok nebude výjimkou. Virtuální sport se vlivem pandemie koronaviru stal nesmírně populární. Na nové hře F1 2020 se podíleli i samotní piloti.

Štítky: eSports Video Zveřejněno 18. 06 2020 — Lukáš Podstata

Někteří neustále zastávají názor, že hry s formulovou tématikou od společnosti Codemasters nejsou příliš věrohodné. Své o tom jistě ví i Max Verstappen a Lando Norris, kteří pravidelně trénují na platformě iRacing a jsou častými kritiky her od Codies. Virtuální závodění však vlivem pandemie koronaviru nabralo nesmírně na popularitě a tento fakt si uvědomila i společnost Codemasters. Lando Norris, George Russell a další údajně vývojářská společnost oslovila, aby mohla hru zlepšit.

Výsledek? Dle slov George Russella je nová hra, která se dostane na pulty obchodů 10. července 2020 skvělá. Je zde předěláno řazení, které je více realistické a samozřejmě také již plně přepracovaný ERS režim, který bude stejně jako v reálném světě formule 1 řízen automaticky.

Všichni fanoušci této hry však netrpělivě čekají na oznámený mód MY TEAM, který nám poskytne vytvořit si vlastní tým a my se budeme moci pokusit porazit stálice královny motorsportu v boji o titul. Všechny novinky ohledně nového módu jsou zpracovány od českého virtuálního jezdce pRostyCZECHa, který vám je ve svém videu představí.

Uvidíme ale již za pár dní, zda nová hra bude opravdu tak revoluční, jak někteří hlásají. Určitě bychom byli rádi, kdybychom měli více realistický simulátor z oblasti formule 1.

Diskuse k článku

Napsat komentář