“Vypadáme jako banda… legend!” s podpisem

"Banda legend". Plakát Automobilist na počest ikonického šéfa týmu Haas Günthera Steinera.

Štítky: Automobilist Günther Steiner Zveřejněno 1. 11 2023 — GPF1.cz

Günther Steiner je jméno, které je již více než 30 let synonymem pro motoristický sport. Günther byl pověřen vybudováním prvního týmu vedeného Američany od roku 1986 a v roce 2016 se připojil k týmu Haas, který v úvodní sezóně dosáhl nejlepšího výsledku ze všech vstupujících týmů F1. Je proslulý svými přímočarými výpady a divokými narážkami, svět formule 1 se jen zřídka dočká citátu, který se vryje do paměti na dlouhá léta.

Více informací o plakátu na webu Automobilist. Limitovaná edice pouhých 100 kusů.

V případě “Bandy legend” tomu tak ale bezpochyby je. Vychází jako pocta slavnému televiznímu momentu a my jsme nadšeni, že vám můžeme představit exkluzivní plakát ve sběratelské edici. Dílo, které je opatřeno ražbou ze stříbrné fólie a autentickým vlastnoručním podpisem Günthera Steinera, představuje nejvyšší grál pamětních předmětů týmu MoneyGram Haas F1 Team.

Vytvořeno ve spolupráci s týmem MoneyGram Haas F1 na počest legendárního šéfa týmu – Günther Steinera. Obsahuje speciální reliéfní vrstvu Güntherova slavného citátu a autentický ručně vyražený podpis ve stříbrné barvě.