Vaše názory pro Studio F1 GP Japonska

Návštěvníci GPF1 se stali věrnými autory názorů veřejnosti na dílčí otázky. Tyto odpovědi jsou pak zveřejňovány přímo ve vysílání programu Sport 2 ve Studiu F1 před jednotlivými velkými cenami. Pro Velkou cenu Japonska jsou připraveny dokonce dvě otázky, na které televize hledá vaše odpovědi. Tou první je záležitost kolem Maxe Verstappena, který jednoznačným „NE!“ odmítl…

4 Štítky: Daniel Ricciardo Max Verstappen Sebastian Vettel Zveřejněno 23. 09 2015 — GPF1.cz

Návštěvníci GPF1 se stali věrnými autory názorů veřejnosti na dílčí otázky. Tyto odpovědi jsou pak zveřejňovány přímo ve vysílání programu Sport 2 ve Studiu F1 před jednotlivými velkými cenami.

Pro Velkou cenu Japonska jsou připraveny dokonce dvě otázky, na které televize hledá vaše odpovědi. Tou první je záležitost kolem Maxe Verstappena, který jednoznačným „NE!“ odmítl týmový příkaz pustit před sebe týmového kolegu Carlose Sainze. Na straně jedné šlo o vzdor přirozené osobnosti, na straně druhé to bylo projevem vypovězení poslušnosti, kterému se pilot zodpovídá. Týmu, který zaměstnává několik stovek zaměstnanců.

Zachoval se Verstappen správně?

 

Druhou otázkou je váš názor, zda-li by Ricciardo dokázal Sebastiana Vettela porazit, nebýt dvou nešťastných výjezdů safety caru. Ten totiž neutralizoval jakékoli pokusy Ricciarda a Red Bullu o alternativní strategii, protože přišly vždy v moment, kdy se to Vettelovi hodilo. Samozřejmě, že se skutečnou pravdu nikdy nedozvíme, ale nás zajímá váš názor, pokud na něj máte odvahu:

Nebýt safety caru, porazil by Ricciardo Vettela?

 

Max Verstappen

Diskuse k článku

4 komentáře: “Vaše názory pro Studio F1 GP Japonska”

 1. Paule napsal:

  Spíš bych se zaměřil jak moc dva výjezdy safety caru ovlivnily závod pro Daniila Kvjata. Ten chudák vždycky zajel do boxů a za pár kol byl safety car a pokaždé se o něco propadl. Jinak si myslím že Verstappen se zachoval správně, jestli se nepletu tak když dostal ten pokyn tak chyběly asi 2 kola do konce a zas o tolik starší pneumatiky neměl, něco jiného by to bylo kdyby mu řekli třeba 5-7 kol před cílem a kdyby se to Sainzovi nepovedlo udělali by to stejně jako Red Bull v Monaku kdy v posledním kole Ricciardo pouštěl Kvjata zpět před sebe

 2. Tomáš Richtr napsal:

  Díky moc za tip. Určitě využijeme!

 3. Dallas napsal:

  Návrh na anketu:
  Myslíte, že současný skandál VW bude mít vliv na rozhodnutí, zda koncern vstoupí do F1 či nevstoupí?

 4. Louis65 napsal:

  Mam take otazku:
  Zpetna zrcatka na formuli ve studiu-
  a) jsou opravdu z formule
  b) jsou z fichtlu Jawa 23 Mustang nebo ze Simsona

Napsat komentář