Rosberg s Vettelem podle Ecclestona nejsou dostatečně zajímaví

Šéf formule 1 se v rozhovoru s Nicem Rosbergem neschovával za zdvořilá slova a přiznal, že preferuje Hamiltona. Je marketingově zajímavější.

Štítky: Bernie Ecclestone Nico Rosberg Sebastian Vettel Zveřejněno 24. 05 2015 — Michal Mikoláš

Šéf formule 1 se v rozhovoru s Nicem Rosbergem neschovával za zdvořilá slova a přiznal, že preferuje Hamiltona. Je marketingově zajímavější.

Rozhovor Rosberga s Ecclestonem pro oficiální stránky formule 1 probíhal v odlehčeném duchu. Bernie však přesto v jednu chvíli ukázal, že je to především obchodník každým coulem. Kdyby si měl vybrat, s kým z dvojice Mercedesu uvízne ve výtahu, zvolil by Rosberga – po lidské stránce má k němu blíže. Co se ale práce týče, má zcela jiné preference:

„Z čistě obchodního hlediska – promiň Nico, že to takhle říkám – nejsi pro můj byznys příliš dobrý.

Zní to možná tvrději, než je to myšleno. Bohužel sis nedokázal získat německé fanoušky. Jak ukázalo zrušení GP Německa, je tato země pro formuli 1 velmi špatným trhem.

Oproti tomu Lewis je ve Velké Británii hvězdou. Britové F1 milují. Sebastian pro formuli 1 také nedělá dost. Lidé ho na ulici sotva poznávají,“ prohlásil Ecclestone s tím, že formuli 1 chybí osobnosti, a to jak mezi jezdci, tak i šéfy týmů. V tomto ohledu zmínil Toto Wolffa.

Diskuse k článku

Napsat komentář