První týden testů jsme sledovali obrazem – podívejte se na záznam

Začaly oficiální testy formule 1 na španělském okruhu u Barcelony. Konají se ve dnech 27.2 – 2.3., a pak další týden od 7. do 10. března. Z testů není pořizován žádný televizní přenos, a tak jej také nevysílá žádná televize. Přesto vám nabízíme průběžné obrazové zpravodajství tak, abyste měli alespoň trochu pocit, že se přímo…

30 Zveřejněno 2. 03 2017 — GPF1.cz

Začaly oficiální testy formule 1 na španělském okruhu u Barcelony. Konají se ve dnech 27.2 – 2.3., a pak další týden od 7. do 10. března. Z testů není pořizován žádný televizní přenos, a tak jej také nevysílá žádná televize. Přesto vám nabízíme průběžné obrazové zpravodajství tak, abyste měli alespoň trochu pocit, že se přímo na testech nacházíte. Nemělo by vám sledováním této stránky utéct nic zásadního.

Důležité poznámky, které se tohoto průběžného zpravodajství z testů F1 zásadně týkají: Cílem této stránky je nabídnout vám důležité informace. Nebudeme vás tedy zahlcovat zevrubným informováním o tom, kdo zrovna vyjel na dráhu nebo kdo zrovna stojí v boxech a proč. Nejedná se o klasický on-line textový přenos, nýbrž o průběžně doplňovaný obsah, který si dává za cíl sdělit vám vše důležité tak, abyste o průběhu testů před startem sezony o posledním březnovém víkendu získali ucelený přehled. Také proto doufáme, že si naše průběžné obrazové zpravodajství z testů užijete společně s námi. Ať už fandíte komukoli! A nezapomeňte, že pokud chcete, jste toho všeho součástí. Stačí se přidat s vašimi příspěvky nebo komentáři na konci článku. Musíte však být na webu GPF1.cz registrovaní.

[oa_livecom_event id=’25’]

Diskuse k článku

Napsat komentář