Kampaň za simulátor F1 pomalu končí – zbývají atraktivní odměny

Již pár hodin zbývá do konce kampaně, který má za cíl dostat zážitek F1 mezi lidi. Projekt byl úspěšný a za to moc děkuji všem Startovačům, akcionářům tohoto projektu. Povedlo se získat finanční prostředky takové, aby bylo možné pořídit simulátor F1, který si budou moci lidé vyzkoušet a nebo si jej objednat do svého kraje. Než se tak stane, budou uspokojovány závazky vůči akcionářům, nákupčím odměn.

Štítky: eSports simulátor Zveřejněno 14. 10 2018 — Tomáš Richtr

Znamená to, že se simulátor podívá k vám domů, protože řada z vás si jej půjčila. Díky za to. Ještě zbývají dvě odměny.

Bude se konat také přinejmenším jeden „Turnaj u vás v hospodě“. Na to se obzvlášť těším. Je to cenově špičková odměna a vlastně centrální nápad budoucích cest simulátoru. Jedná se o velmi výhodnou cenu. Jelikož už je jasné, že projekt dopadl úspěšně, zbývající dvě odměny jsou skvělou šancí například na skvělý nápad vánočního dárku. Kampaň končí ve středu odpoledne, pak už nebude šance.

Přiznám svou rozmrzelost nad tím, že nikdo nesáhl alespoň po jedné odměně charitativního principu, ale pochopitelně to respektuji.

Velký hlad byl po Odměnách v podobě pozvání do Praga areny a samozřejmě eSports turnaj. Na tuhle pecku se také moc těším. Zájem o tuto Odměnu mě motivoval k rozsáhlejším plánům v této oblasti.

No a když už víš, že to dopadne, tak neváhej a za stovku nakup Odměnu „Osobní dopis komentátora F1„. Jak jsem slíbil, nebude to žádný odfláknutý ‚fejk‘. Bude to poctivý dopis, který – doufám – bude mít časem pěknou sběratelskou hodnotu. Nebude nikdy vydán on-line. Bude jen pro Startovače.

Už nyní mohu prozradit, že přeci jen pořídíme simulátory dva. Jeden stříbrný a druhý červený (hahaha!). To proto, abyste v prostředí oficiálního simulátoru F1 mohli soutěžit proti sobě! F1 zážitek na druhou!

Doufal jsem, že by tento projekt mohl dopadnout, ale byl jsem připraven na to, že to nedopadne. Když už teď víme, že byl projekt úspěšný, začnu se zodpovědnými přípravami na plnění závazků všem Startovačům tak, aby nejpozději během sezony 2019 byly všechny poctivě vyrovnány. Není to žádné klišé: děkuji!

A už teď se těším na sobotu 8. prosince. Stejně jako vloni i letos jsme pro vás připravili Vyvrcholení sezony 21 2018 v pražské Praga areně. A s ním přijde realizace vpravdě šíleného nápadu. Začátkem listopadu prozradím víc.

Diskuse k článku

Napsat komentář