Závěrečný první trénink letošní sezony pro Lewise Hamiltona

Lewis Hamilton víkend v Abú Dhabi otevřel nejrychlejším časem před Nikem Rosbergem. Velmi rychle působí oba red bully, které v prvním tréninku skončily těsně za Němcem. Jezdci Mercedesu použili pro první výjezdy ultra měkkou směs, ale pouze Rosberg s ní zajel své nejrychlejší kolo. Oběma přitom trvalo před deset minut od začátku tréninku, než poprvé vyjeli z boxů.…

Štítky: výsledky Zveřejněno 25. 11 2016 — Lukáš Štěrovský

Lewis Hamilton víkend v Abú Dhabi otevřel nejrychlejším časem před Nikem Rosbergem. Velmi rychle působí oba red bully, které v prvním tréninku skončily těsně za Němcem.

Jezdci Mercedesu použili pro první výjezdy ultra měkkou směs, ale pouze Rosberg s ní zajel své nejrychlejší kolo. Oběma přitom trvalo před deset minut od začátku tréninku, než poprvé vyjeli z boxů. O první drama se po dvaceti minutách postaral Kvjat, jenž utrpěl defekt levé zadní pneumatiky a musel svůj vůz odstavit.

banner_vstupenky

Po žlutých vlajkách překonal Rosberga Hamilton, zatímco se Jordan King nahrazující Ocona se svým manorem roztočil. Podobný kousek předvedl i Felipe Massa v zatáčce číslo pět, kde o něco později chyboval i Hamilton.

Velké problémy na brzdách měl Romain Grosjean a mechanické potíže se nevyhnuly ani mclarenu Jensona Buttona. Dobré tempo předvedl Red Bull, který se na měkké směsi udržel nedaleko za mercedesem Nika Rosberga.

Výsledky 1. tréninku na GP Abú Dhabi:
cygh16iwiaec85l

cygis7txgaadm9v cygla6wwgaa7xol cygpzafxcaaezkq cygsw6jw8aawec_ cygymrxxeaau4nb

Čtěte dále: Proč Mercedes ve skutečnosti prohodil Hamiltonovi a Rosbergovi mechaniky?

Diskuse k článku

Napsat komentář