Villeneuve: Před rokem bych nevěřil, kde dnes Ricciardo bude

Bývalého šampiona F1 Jacquese Villeneuva překvapila letošní forma Daniela Ricciarda. Vloni odhadoval jeho výsledky úplně jinak.

7 Štítky: Daniel Ricciardo Zveřejněno 27. 12 2014 — Zuzana Kulichová

Bývalého šampiona F1 Jacquese Villeneuva překvapila letošní forma pilota Red Bullu Daniela Ricciarda. Vloni odhadoval jeho výsledky úplně jinak.

Daniel Ricciardo si dosud vysloužil poklonu mnohých kapacit královny motorsportu, teď minulou sezonu v jeho podání kvituje i mistr světa z roku 1997 Jacques Villeneuve. Pilot australské národnosti letos odjel svou první sezonu v top týmu, a to velmi úspěšně. Kromě toho, že s výrazným bodovým náskokem porazil svého týmového kolegu, čtyřnásobného šampiona Sebastiana Vettela, byl dokonce jediným pilotem nezávodícím pro Mercedes, jenž dokázal vybojovat vítězství v závodě.

„Daniel nám připravil překvapení, stal se skutečným objevem této sezony,“ uvedl Villeneuve v rozhovoru pro francouzskou stanici Canal Plus. „Ve srovnání s předešlým rokem se předvedl skvěle. Výborně se vypořádal s tlakem a využil všechny šance, které dostal. Líbil se mi jeho styl, měl všechny manévry promyšlené. Rok zpátky by tomu sotva mohl kdo uvěřit.“

Diskuse k článku

7 komentářů: “Villeneuve: Před rokem bych nevěřil, kde dnes Ricciardo bude”

 1. Ligier napsal:

  Fullerton: Ale to byla reakce na něco jiného, redaktor tu chybu už opravil – Pilot australské národnosti VLONI odjel svou první sezonu v top týmu.. Už je tam správně LETOS.

  Sorry

 2. Fullerton napsal:

  Díky 😉

 3. Tomáš Richtr napsal:

  Mimochodem, cool prezdivka 😎

 4. Tomáš Richtr napsal:

  La pardon a diky za upozorneni. Jsme vzdy o krok napred :mrgreen:

 5. Fullerton napsal:

  Ligier: No a on to odhadoval v roce 2013 po přestupu

  Ale to byla reakce na něco jiného, redaktor tu chybu už opravil – Pilot australské národnosti VLONI odjel svou první sezonu v top týmu.. Už je tam správně LETOS.

 6. Ligier napsal:

  Fullerton:
  Vloni? Rok ještě neskončil

  No a on to odhadoval v roce 2013 po přestupu

 7. Fullerton napsal:

  Vloni? Rok ještě neskončil 😀

Napsat komentář